Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kidobják a borotvát a kézi...

Kidobják a borotvát a kézi poggyászomból?

Figyelt kérdés
Repülővel utazok és szükségem van a borotvára (nem elektronikus borotva). Rengeteget olvastam ezzel kapcsolatban,de a válaszok megfeleződnek. Lécci írjátok le tapasztalataitokat. :))
2019. jún. 23. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen, baj lesz belőle, ha fel akarod vinni a fedélzetre.

Rakd az útipoggyászodba.

2019. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
18%
Nem fogod tudni a gépre felvinni
2019. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1 válaszoló .Sajnos csak kézi poggyászom lesz.
2019. jún. 23. 16:25
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja és nem borotva penge, hanem eldobható borotva.Erre is érvényesek az előző kommentek?
2019. jún. 23. 16:41
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Eldobható borotva? Ha nem a déli sarkra utazol azt bárhol vehetsz, ebből kár problémát csinálni.
2019. jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%
4-re: Igen, mert annak is van éle.
2019. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Jók ezek a fotelkommentek. Én mindig viszek borotvát (biztonsági penge, Gillette Mach 3) és ha nincs feladott poggyászom, akkor megy a kézibe. Soha nem vettèk el, pedig évente többször szoktam repülni.
2019. jún. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%

Na, akkor kérdező, a legtisztább ügy: hívd fel valamelyik repülőteret (bármelyiket lehet, ugyanazok a szabályok) és kérdezd meg tőlük.

Az a biztos, amit ők mondanak. Amit mi írunk, az meg megoszlik valamilyen arányban - még ha mindenki jó szándékkal is ír.

2019. jún. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell felhívnia a repteret: én pont ezért az átlátszó zacskóba tettem az eldobhatós borotvát - tudom, nem folyadék :D - és a biztonsági ellenőrzésen FELMUTATVA MEGKÉRDEZTEM, hogy átvihetem-e? ÉS IGEN. Ez kb. 4 hete történt, tehát még nem is régi infó.
2019. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Eldobható borotvát biztosan fel lehet vinni, azt nem is lehetbe fegyverként használni.


A nyakelvágós hagyományos hosszú penge viszont nem mehet.

2019. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!