Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Étrendkiegészítőt szállíthatok...

Étrendkiegészítőt szállíthatok repülőn NEM a saját csomagolásában?

Figyelt kérdés

Jövő héten utazom életemben először repcsin. Azt tudom hogy gyógyszereket lehet vinni, de én cinket szedek és ez egy fehér tabletta amin nincs semmilyen betű vagy ilyesmi. Viszont nagyon nagy dobozba teszik, ami sok helyet foglal és gondoltam kb 5 tablettát berakok egy neilon zacsiba és azt a neszeszerembe, így nem kell a pár db miatt egy 8 cm magas dobozt hurcolni. (Elég szűkösen férek a bőröndbe)

Viszont attól tartok azt hiszik h valami drogot viszek vagy ilyesmi... nem akarok bonyodalmat. Mert elég fura h nem a dobozában tartom és nem látszik rajta hogy ez csak étrendkiegészítő. Szerintetek inkább hagyjam itthon? Megvagyok nélküle, csak a bőröm miatt szedem mert jót tesz neki, de nem létfontosságú. Vagy a kutyát nem fogja érdekelni milyen tabletta van nálam?


2019. júl. 6. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szállíthatsz. Ha gyanúsnak tartják egy gyorsteszttel ellenőrzik drog-e. Drogot ugyanúgy lehet más gyógyszer dobozában szállítani, szóval semmivel se gyanúsabb a csomagolás nélküli.
2019. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kutyat nem erdekli

amugy meg ha gyanus nekik, akkor pont ahogy elobb irtak, egy gyorsteszttel megnezik, latjak nem drog, kalap kabat

2019. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!