Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Emiatt megtagadhatják tőlem a...

Emiatt megtagadhatják tőlem a repülőre való beszállást?

Figyelt kérdés

Nos, sajnos az én hibámból adódóan felcseréltem a két utónevem , és sajnos online check-in már megtörtént.

Ma vettem észre, és 28 nap múlva lesz esedékes az utazás Európán belül.

Nem túl gyakori a vezetéknevem, de annyi történt, hogy lányos zavaromban az került a beszállókártyámra, hogy pl: Soma Mate XY, az okmányomban pedig Mate Soma XY szerepel. Ebből lehet gondom? Az első saját foglalásom volt.

Kissé aggódom, mert közel 30.000 forintos költsége lenne ennek a változtatásnak amit érthetően nem fizetnék ki feleslegesen.

Van valakinek erről tapasztalata?

A vezetéknevem tökéletes, és minden az, kivéve ezt amit ügye korábban felvázoltam.

Előre is köszönöm mindenkinek az értelmes, és kulturált visszajelzését.



2019. júl. 12. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:
14%

Szia!

Nem akarok beleszólni, de ha lány vagy és összezavarodtál és azt írtad oda hogy SOma Máté akkor tényleg sokan fognak röhögni a beszálló kapuba mikor odamész!

2019. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha lány volnék akkor ez egy eléggé kellemetlen szitu lenne. :D
2019. júl. 12. 10:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm elgépelte a nevét, és helytelenül lett írva. Pár telefon és kijavították. Időben vagy még.

"30.000 forintos költsége lenne ennek a változtatásnak "

Te az átírásról beszélsz, az az, amikor egy teljesen más névre akarod átírni, de te itt most javíttatni akarsz.

2019. júl. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!