Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tudok kizárólag kézipoggyászba...

Tudok kizárólag kézipoggyászba pakolni?

Figyelt kérdés
10 napra utazunk el, egyáltalán nem szeretnék a kézipoggyászon kívül mást vinni. Ahová megyünk 40 fok lesz, folyton nagyon meleg van. Vinnék néhány ruhadarabot, a legfontosabb tisztálkodási szereket (100 mlest), illetve iratok, pénz, telefon és ennyi. Ezek mind mehetnek fel a gépre kézipoggyászban igaz?Másra nem hiszem, h szükségem lenne, nyaralunk, várost nézünk, nem akarok túlzásba esni a pakolással, minimalizálni akarom. Csak nem tudom, h felmerül-e olyan dolog, amit kézivel nem vihetek. Nem vinnék pl. emiatt körömreszelőt és társait.
2019. júl. 18. 07:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nekem életemben eddig csak akkor volt egyetlen darab feladott poggyászom, amikor költöztem. Egy másfél hetes izlandi (téli) útra simán bepakoltam kézipoggyászba (hálózsákkal együtt!), 3 hetes brazil útra szintúgy. Állandóan utazom, sehol nem kellett tüöbb dolog, mint ami belefér a 60 literes túrahátizsákomba. Simán megoldható szerintem, annyi mindenre semmi szükség, mégis cipelik az emberek..
2019. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Menni fog ez. :) Én haza soha semmit nem hozok, a legnagyobb dolog amit eddig vettem az egy könyvjelző volt. :'D Ruhát, italt soha nem vásároltam még kinnt. Nem vásárolni, világot látni megyek. :D Amivel megyek, szinte 100%, h annyival is jövök haza.

2019. júl. 18. 14:23
 13/17 anonim ***** válasza:

11-es, nem tudom, mikor utaztál utoljára, de bő fél éve a fapadosok megváltoztatták (csökkentették) a kézipoggyász méreteit, így a Wizzairnél jelenleg ez 40x30x20 cm .

Ez azért lényegesen kisebb, mint egy 60 literes hátizsák!

2019. júl. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Simán. Én évek óta nyaralni is kézipoggyásszal járok. Mindig befért minden. Persze ésszel kell csinálni: ha mondjuk tudod, hogy szükséged lesz a nyaraláson bármi miatt hosszúnadrágra (pl. terveztek barlangba menni, ahol hideg van), akkor abban utazz, és viseld az oda szánt kardigánt / pulcsit is addig, amíg a gépre felszállsz :) Érdemes lehet viszont az elsőbbségi beszállást kifizetni, mert ahhoz jár plusz egy pici csomag, ami ilyenkor nagyon sokat számít.
2019. júl. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jó magyarosh kérdés, sok szerencsét egy hátizsáknyi cuccal tíz napra :)
2019. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15-ös, most mondok Neked valamit: nagyon sokáig hatalmas bőröndökkel jártam nyaralni és őszinte ámulattal néztem azokat az embereket, akik azt állították, hogy egy kis hátizsákkal el lehet utazni.

Egyszer viszont úgy hozta a sors, hogy csináltunk egy fél Magyarországot bejáró, 3 napos vonatutat. Szuper volt, de bizony, oda nem lehetett bepakolni sok kilós cuccokat, mert a városnézés, stb alatt is azzal kolbászoltunk. Akkor kezdtem ráébredni arra, hogy mennyi felesleges cuccal tud menni az ember :D Meg arra is rájöttem, hogy vannak vékony papucsok, vékony, de ugyanolyan jó törölközők, vékony pizsama, stb.

Nemrég 4 napos görög városnézésen voltunk úgy, hogy még hazafelére sem kellett priorityt venni - pedig megtettem volna- mert nem lett tele odafelé a hátizsákunk, így hazafelé is tudtunk hozni ajándékokat ismerősöknek :-)

2019. júl. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16-os vagyok: még valami: annak idején, nagyon sok évvel ezelőtt még mindig szótárt is vittem magammal - ma már ez is a telefonban van, nem kell cipelni :-)
2019. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!