Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Köteles visszatéríteni?

Köteles visszatéríteni?

Figyelt kérdés
Márciusba mentünk volna Rómába, de a gépünket törölte a WizzAir, a Koronavírus miatt. A szállás már ki volt fizetve, azonban a tulaj nem akar visszatéríteni. Van erre valami törvény hogy köteles e visszatéríteni, vagy legálisan megteheti ezt?

2020. febr. 28. 10:23
1 2
 11/15 anonim válasza:

Kedves válaszoló!


Mi április 9-14 is szeretnénk Rómába menni. Máskor nem tudunk, a párom tanítónő, akkor van az iskolai szünet.

Még nem fizettünk ki semmit, amikor foglalni akartunk, akkor kezdődőtt a hajcihő Olaszországban ( akkor Róma még nem volt érintett. )

Egyébként azóta rá szoktam néni, ugyanazok a járatok még érvényesek Bécsből, az ár is ugyanannyi. Sőt a szállásoknak azóta zuhannak az árai!

Kérdésem, szerintetek érdemes nekivágni? Értem ez alatt azt, érdemes megkockáztatni azt hogy esetleg nem tudunk hazajönni ( a betegségtől nem félek, eü-s vagyok, az óvintézkedeseket megtesszük!)

Illetve, ahogy hallom olvasom, az éttermeknek kávézóknak annyira nincs forgalmuk, hogy kb féláron adnak mindent, és nincs tömeg sehol. Persze ott van az is, hogy a nagyobb nevezetességek zárva vannak, bemenni nem lehet. Vajon április 7ig kinyitnak?

Mindent egybevetve vajon érdemes belevágni?

2020. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Ja bocsi, ezt az előzőnek szándékoztam privátba küldeni. :)
2020. márc. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
38%

Most ez komoly, hogy van aki nem érti miért törölték a járatokat Olaszországba, ahol bő két hét alatt lett 25 ezer fertőzött és van már kb 1 800 halott??! Agyam eldobom és van, aki még képes azt javasolni menjen más járattal vagy vonatozzon... Döbbenet, ezért tartunk ott, ahol. Mert az emberek nem képesek megérteni, hogy járvány van és a SAJÁT jól felfogott ÉRDEKÜNK, hogy most ha nem muszáj ne mászkáljunk össze-vissza, hisz feltételezem nem az életetek múlik pl azon, hogy nyaralni menjetek. Az ország napról-napra egy sor újabb és újabb, egyre szigorúbb intézkedést vezet be, már csak idő kérdése hogy teljesen lezárják az országot és mi is karantén alá kerüljünk, kijárási tilalommal. Nem a kiskapukat kell keresni, hanem nyugton kell maradni és nem tetőzni a problémát!

Nagyon helyes, hogy törölték a járatokat, már jóval előbb meg kellett volna ezt lépni. Akinek meg annyi esze van, hogy képes lenne ilyenkor is kimenni Olaszba, az meg is érdemli!!

2020. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
32%
Utolsó vagyok, most látom hogy a kommentek kb 2 hetesek, akkor még nem volt ilyen gáz a helyzet, szóval bocs, csak azt hittem valaki most írt ilyet, hogy nem értik minek törölték a járatokat stb...
2020. márc. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

#14

Semmi gáz, valóban ez még a krízishelyzet előtt volt. Azóta természetesen töröltük az egészet. Róma megvár! 😊

Vírusmentes mindennapokat! 😊🤛

#maradjotthon

2020. márc. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!