Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Budapesten va olyan hely,...

Budapesten va olyan hely, ahol átmenetileg aludni tudok?

Figyelt kérdés
Sajnos az életem a kamuvírus,és egyéb sok probléma miatt olyan életszakaszba lépett, hogy napok óta Pesten ragadtam, nem tudok hazamenni, a két hátizsákommal keringek egész nap. Rajta vagyok a munkakeresésen is de olyan túljelentkezés van mindenhol hogy elképesztő. Nem bírom már, 25 éves vagyok és az utcán éjszakázom, már ennivalóm sincsen. Sosem voltam még így, sírni tudnék, ezelőtt minden jó volt de most...hajléktalan lettem, sportembet létemre aki sosem cigizett ma találtam fél doboz cigit és az ideg miatt szívom már, nem bírom komolyan. Ezzel a kérdéssel nem pénzt szeretnék kérni, nem ételt, nem ingyen szobát stb csak légyszi ha tudtok itt a Nyugati közelében olyan helyet ahol tudok aludni akkor írjátok le légyszíves. 3. napja nem tudom hol aludjak, ma már fura dolgokat vettem észre, olyan a szemem mintha be lennék füvezve pedig sosem próbáltam de gondolom ilyen lehet mivel fura az érzés, gondolom a nem alvás miatt a szervezetem kezd tiltakozni és félek mert elvileg bele lehet halni. Rohadtul félek. Az aluljáróban nem merek aludni mert igaz nincsenek értékeim de ha a ruháimat elviszik közben akkor tényleg semmim nem marad. Légyszi adjatok valami tippet, nincs itt hajléktalan szálló? Nagyon ciki meg gáz tudom, 25 évesen az utcán...és nem is én tehetek róla az a vicces. Légyszi segítsetek.

2020. aug. 19. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Bármelyik államigazgatási szerv tud felvilágosítást adni. Mivel most éjjel és holnap szünnap van, a rendőrség van nyitva csak, őket kérdezd meg. Neten megtalálod a címeket, és a 112-n is segítenek. Valamint Google: hajléktalan szálló.

Egyébként a Városligetben próbálhatsz aludni, Budai hegyekben sátorban.

2020. aug. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ezek szerint van lakásod, családod. Mi akadályoz meg, hogy hazautazz?
2020. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugati kornyeken sehol nem aludnek, mar ha a fizetos szallas nem johet szoba, az egy veszelyes ferto ilyenkor ejszaka. Esetleg menj le a rakpart iranyaba, de a hidtol jobbra indulj el, arra normalisabb a kornyek, es kozelebb legyel a rakparthoz, mint a nyugatihoz. Arrafele keress valami szelvedett, eldugodtabb helyet, mondjuk ne a paneleknel, nem tudom, amugy van a Pozsonyi uton valami hostel is, de nyilvan penzbe kerul.
2020. aug. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Mi az, hogy kamuvírus? Ezek után ne gondoljalak önsorsrontó idiótának?


Mi az, hogy pesten ragadtál? Járnak vonatok, buszok, repulok, europaban barhova lehet utazni, belfoldon plane.

Kerd a csaladod segitseget. Utazz haza. Ha egyik sincs, hajlektalan szallo. Egy hostel amugy par ezer ft.

2020. aug. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A "kamuvírussal" már mindent el is mondtál magadról.

Az ilyen vírustagadó hülyéknek én sem fogok segíteni.

Bocs.

2020. aug. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
...azért annyira nem lehet nagy a problémád, ha mobilozol és internetezel!
2020. aug. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Majdnem jó kis kamusztori, lássátok be. Szerintem még bele is élte magát kicsit ez a kezdőcske troll :)
2020. aug. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!