Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Wellness hotelek Magyarországo...

Wellness hotelek Magyarországon vegán ételekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy ismertek-e olyan magyar wellness hoteleket, ahol a félpanzió biztosít vegán menüt reggelire és vacsira.

Voltam már vegánként wellnessezni olyan helyen, ahol erre nem figyeltek külön, és nyilván meg tudtam oldani úgy is, hogy reggelire lekváros kenyeret ettem, vacsira meg a köreteket :DD de azért jobb lenne, ha ennél több választási lehetőségem lenne.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. júl. 6. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
a Vegán és a Wellnesz egymást kizáró fogalmak
2021. júl. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, Veganinja oldalán elvileg van egy lista vegánbarát szálláshelyekről, nem tudom van-e közte wellness hotel.
2021. júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
(Talán az Ételek-Italok rovaton belül tett fel ezt a kérdést a Vegetarianuzmus topikban, hátha ott több választ kapsz.)
2021. júl. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hotel Ensana Héviz**** ilyen. Nem olcsó, de fantasztikusan jó.
2021. aug. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!