Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mit vigyek a wellnesshez?...

Mit vigyek a wellnesshez? Hogyan működik?

Figyelt kérdés
Még sose voltam ilyesmi helyen és jövő héten megyünk a párommal. Beszéltem a hotellal és annyi infót kaptam csak, hogy ha megyünk le a fürdőkhöz akkor felvesszük a fürdőruhát, rá a köntöst és mehetünk is. Masszázsra is fürdőruhában szokás menni? Milyen ruhákat vigyünk magunkkal?

2022. márc. 4. 14:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
8%
Aztán tik is szép kártyával füzettek? XD
2022. márc. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Szerintem csak a párom italait fogjuk azzal esetleg ha marad annyi rajta akkor egy ebédet
2022. márc. 5. 08:22
 13/18 anonim ***** válasza:
8%
Az szép terv, mert alkoholra pont nem fogadják el a szép kártyát 😉
2022. márc. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
12%

Ja de vihettek be olcsó műanyag palackos bort, Kőbányai sört, meg kőműves actimelt. Aztán a párod, szerelmed ki tudja magát csapni a szobába, akár minden este, mint ahogy szokta.

Sőt, legjobb ha napközben is, életed szerelme 2 lityis borral járkál a hóna alatt a spa részlegben, azt szaunázás közben csak leteszi maga mellé, azt mindig húz belőle egyet.

2022. márc. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
2022. márc. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
2022. márc. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Há eccer mink is vótunk ám welnesszelni, vellencén. Mi vótunk ottan, a zsociék, a tesóék, a vállalkozó Robi meg a gyúrós Zsolti. Odamentünk Bömösökkel, Mergákkal, mindenki be is húzódott a szobába, látták megjöttek a zalvilág urai. Szóval ittuk ottan a legjobb viszkiket liter számra, aszt részegen majnem fögyújtottam a szaunát. Szóval bementem piásan szaunázni, 25 cettis farokba, aszt mondom locsálok rája ojan olajat. Aszt elkezdett visszafele égni, há a fene gondóta, hogy asztat a merőkanálba kell önteni. Aszt megégette a kezem, elejtettem az üveget, aszt kifojott belűle az olaj, aszt elkezdett égni ottan a szauna fa padlóján az olaj. De még a fa nem gyúlt meg, csak az olaj égett. Aszt pont bejött a szeméjzet, hogy pont van nála egy üveg víz. Jáj hát mondom a devla kűdött tégedet drága szíp tezsvírem.

De nem mertek pofázni, mer tudták hogy akkor meglátogatták volna az embereim őket. Leszedtük a szállodát, egy kis védelmi pénzel, aszt tovább álltunk.

2022. márc. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy nem fogadják el alkoholra. Akkor majd ebédre, vagy amire kijön. Igazából mindegy nekünk, hogy mire költjük mert amúgy is el szoktunk menni éttermekbe és úgyis el lesz költve. Mindenesetre köszi a tájékoztatást 😁 amúgy kedves 17es, k.va idegesítő ez az írás fajta, ha be akarsz szólni akkor legalább úgy tedd, hogy ne másszunk tőled a falra, mert inkább végig se olvasom az ilyen hozzászólásokat. Mellesleg nem az ivásról szól ez az egész, én például egyáltalán nem iszok, párom nagyon ritkán és ha már elmegyünk kikapcsolódni akkor koktélozik kicsit.
2022. márc. 5. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!