Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Booking.com foglalásról nem...

Ineedhelp57 kérdése:

Booking.com foglalásról nem kaptam visszaigazoló e-mailt, a pénzt pedig levonták a számlámról!?

Figyelt kérdés

A booking.com-on foglaltam 2 szállást tegnap este, egyet Nápolyban és egyet Rómában. A pénzt levonták a számlámról, visszaigazoló e-mailt egyikről se kaptam. A nápolyi szállással kapcs. kaptam egy olyan angol nyelvű e-mailt, melyben az áll, hogy “probléma lépett fel a foglalás feldolgozása során… mivel 0 € fizetésé feldolgoztuk, automatikusan elindítottuk a a visszatérítési folyamatot (7-12 nap). A másik (római) szállásról azonban még ennyi hír sincs. Az ügyfélszolgálatot semmilyen formában nem tudom elérni, mivel mindig azt a kódot meg jelszót kéri, melyeket a visszaigazoló e-mailben kellett volna megkapnom.

Valakinek volt már hasonló tapasztalata? Mi ilyenkor a teendő? Átvertek és oda a többszáz euró??



2022. jún. 2. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A booking fiókodban látszik a foglalás?
2022. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, hívd fel őket.


Speak to Customer Service

We’re available to help you on the number below:

Customer service

‭+44 20 3320 2625

2022. jún. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem sajnos a fiókomban sem találtam meg a foglalást, viszont visszautalták ma a Nápolyi szállás árát a számlámra, amelyről ugyebár e-mailt is kaptam.

A magyar customer servive-t próbáltam már hívni, de ott is mielőtt tudtam volna beszélni bárkivel, a “robot-hang” ugyanazt a kódot kérte, mint minden más felület, melyet a visszaigazoló e-mailben kellett volna megkapnom XD

De köszönöm, megpróbálom majd ezt a számot is!

2022. jún. 3. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!