Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ilyen esetben te mit tennél?...

Ilyen esetben te mit tennél? Foglalás visszamondása visszaigazolás után?

Figyelt kérdés
Foglaltam jövő évre szállást, egy szállásos oldalon keresztül, tehát nem direktben. Az oldalt már többször használtam, sosem volt vele gondom, viszont most rákérdeztem a szállásadónál, hogy rendben van-e a foglalásom, mivel sok rosszat olvastam az ajánlások között, hogy nem igazán tudják ki mikor mit foglalt náluk. Az oldaltól már régen megkaptam a visszaigazoló e-mailt. De a szálláshely is válaszolt nekem, miszerint a foglalásomat tárgytalannak tekintik, mert arra az időszakra kiadtak már mindent, csak ezt az oldal felé még nem jelezték amikor én foglaltam.
2018. aug. 14. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Fizettél már be valamit? Ha még nem, akkor nincs semmi gond, egyszerűen megtanultad, hogy érdemesebb közvetlenül a szálláshelyen keresztül foglalni.


Amit még érdemes tenned szerintem, hogy írj egy panaszt a szállásfoglaló oldal számára, amiben leírod, hogy jártál. Ebből ők is tanulnak és remélhetőleg a jövőben ilyen nem fordul elő. Itt egyértelműen ők hibáztak, nem te és nem a szállás, hiszen nekik csak akkor lenne szabad visszajelezniük a foglalásod sikerességéről, ha ezt a szálláshely is megerősítette.

2018. aug. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nem fizettem semmit, furcsállottam is, hogy míg máshol a fele összeget előre el szokták kérni, itt egy fillért sem kértek. Szerintem inkább a szállásadó hibája ez, hiszen ő nem jelezte időben az oldalnak, hogy ekkor és ekkor nem tud vendéget fogadni. Az oldalt évek óta használom, és még sosem volt vele semmi gondom, sosem kérdeztem utána a foglalásnak sem, most is csak azért, mert a szálláshelyről volt sok negatív kritika a foglalásokkal kapcsolatban. Volt aki írta, hogy odaérkezésekor derült ki, hogy a foglalt szobájában már elszállásoltak valakit, és nem akartam így járni. Milyen jó, hogy megkérdeztem.
2018. aug. 14. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is írj az oldalnak, hogy a szállásadó nem tud fogadni. A foglalásod ne lógjon a levegőben, nekik kell törölni. Amúgy nem tudom, milyen oldalon foglaltál, pláne a jövő évre???, általában néhány héttel az indulás előtt még ingyen le lehet mondani.
2018. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minden évben augusztus közepén szoktam foglalni következő év augusztus elejére. Csak arról volt szó, mi van ha én mondom le a szállást, de arról nem, hogy mi van ha a szállásadó. Írtam végül az oldalnak, most várok a válaszukra.
2018. aug. 14. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!