Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mi szerinted a legfontosabb a...

Mi szerinted a legfontosabb a szállás foglalásánál?

Figyelt kérdés
Illetve ti milyen típusú szállásokat részesítetek előnyben? Wellnesshotel, apartman, erdei vendégház stb. Miért?

2022. jún. 3. 11:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem a lokáció mindent visz. Legyen legalább egy átlagos 4* egy jó svédasztalos reggelivel, és bent a városközpontban, vagy kényelmes sétatávolságra a látnivalóktól.
2022. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Elhelyezkedés, ár, legyen elég hely, legyen felszerelt, legyen tiszta. Kb ez a sorrend nálam.
2022. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
@8 Váránasziban mondjuk nekem pont az egyik kedvenc szállásom volt a dzsumbuj közepén egy olyan vendégház, ahol benyitáskor átfutott egy patkány az ágyon :D 800ft per éjszaka reggelivel 4 éve, a szobánk alatt egy istálló volt vegyesen tehenekkel meg emberekkel, oda 20 rúpiáért lehetett befeküdni, azt mondjuk már én sem vállaltam, pedig semmi bajom a vödörből fürdéssel és társaival.
2022. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%

Ez attól függ hogy milyen a kirándulás. Ha pl egy romantikus wellness hétvégére megyek a párommal, akkor nem érdekel nagyon a hotel helye, inkább az érdekel hogy milyen wellness lehetőségek vannak, milyen az étterem, esetleg a hotel közelében van e valami szép park ahova el lehet menni sétálni.


Ha városnézés miatt utazok, akkor az a fontos, hogy minél egyszerűbben meg lehessen közelíteni a látnivalókat. Általában előre meg szoktam nézni hogy kb mit akarok majd megnézni a városban és ahhoz igazítom a szállást. Számomra még az is fontos, hogy milyen véleményeket találok a szállásról (google reviews pl) és mindig figyelem hogy ne legyen zajos a hely. Egyszer megszálltam egy helyen ahol minden környező szoba zaját lehetett hallani, alig aludtam, a kirándulás végére teljesen kikészültem.

Ilyekor a hotel étterme nem érdekel egyáltalán, mert jobban szeretem a város/ország sajátos ételeit megkóstolni.


Ha hosszabb időre utazok (1 hét vagy több) akkor jobban szeretek lakást kivenni, ahol esetleg főzni is lehet, van mikró, mosógép.

2022. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!