Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Booking.com oldalt használom...

Booking.com oldalt használom mindig a szállás foglaláshoz. Idén is így történt. Most hogy van ez?

Figyelt kérdés

Eddig vagy a helyszínen fizettem kp-ban, vagy kártyával, vagy pedig a kártyáról levonták a szállás díját. A mostani alkalommal a tulajjal nem is találkoztam, nem jött oda, és most azt magyarázza, hogy a Booking.com oldalnak fizessek, és majd ők elutalják neki az összeget

Hiába kérek tőle számlaszámot.

Viszont se az alkalmazásban, se az oldalon nem találok ilyen lehetőséget. Járt már így valaki?


2022. jún. 9. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez valami utólagos dolog?
2022. jún. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen. Vasárnap jöttünk haza, de azóta se tudok zöld ágra vergődni a nővel

Már írtam az ügyfélszolgálatnak is,hátha…

2022. jún. 9. 23:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem erőltetném, majd jelentkezik ha szeretné a pénzét.
2022. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jelentkezik, de csak fenyegetőzik, és azt akarja hogy elutaljam neki, de azt nem mondja meg, hogy hova
2022. jún. 9. 23:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Kifogtal egy bajos szallast. Szerintem is hagyd, en meg ilyenrol nem hallottam hogy a booking-nak kell fizetni. A booking ugyfelszolgalat keresd meg es hivd fel/orj nekik hogy ok errol mit tudnak.
2022. jún. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bookingnak nem tudsz fizetni semmiképpen sem.
2022. jún. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Legalábbis utólagosan. A foglaláskor szokott ilyen opció lenni.
2022. jún. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!