Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hogyan lehetne emberi összegbő...

Hogyan lehetne emberi összegből megoldani a Mondocon szállását több főre?

Figyelt kérdés
Emberetelen albérlet árak vannak Budapesten, nem tudom ezt hogy gondolják komolyan, csóró vidékiként teljességgel megfizethetetlen. Ezért volt egy olyan ötletem, hogy sátorban csöveljünk kint valahol, de nem tudom, hogy hol van Pesten olyan hely, ahol se nem késelnek meg a csövesek, se nem rabolnak ki a..., se nem küld el a rendőr!!!! Van valakinek bármi ötlete?

2022. jún. 11. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
A mondocon az mucsoda? Rövid vagy hosszúrávra keresel szállást? Közterületen nem verheted le a sátrad, mert elkerget a rendőr. Keress kenoinger, ott lehet sátorozni. Budapesten is van kemping
2022. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
91%
A comic con egy képregénytalálkozó, tippre a mondo con is valamilyen rajongói találkozó lehet akkor. Ne albérletet akarj kivenni, hanem airbnb-t néhány napra.
2022. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
88%

Coachsurfing esetleg. Nem tudom, hogy mèg működik-e, néhány éve több ismerősöm is adott ingyen szállást Budapesten. (Ajándékot illett vinni).


Szerintem amúgy, ha van valami fórum, ahol szerveződik akkor ott is beírhatod, hogy ki tud-e segíteni valaki szállássak, hátha. Arra figyelj, hogy alaposan csekkold le hova mész és legyen B terved.

2022. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
79%
Oké, most látom, azt a szállást, amit ők linkeltek felejtsd el. Egészen abszúrd ára van 56 ezer forint/fő/éj-ért. A szállás.hu-n keress vagy airbnb-n.
2022. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
82%

Nincs egyetlen pesti barát/ismerős sem, aki befogadna titeket addig? Esetleg próbélkozhattok még kollégiumoknál, van egy pár, akik szoktak szobát kiadni.

Egyébként a sátorban csövelést közterületen büntetik.

2022. jún. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

A tabánban simán el lehet satorozni, ott nem basztat senki, ha elbujsz egy bokor mögé.

És közel van a belváros.

2022. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
He? 1-2 éjszakára nem albérlet kell, hanem hotelszoba
2022. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
#7 Amúgy ràkerestem 1 főre július 30-31-es estére tényleg abszúrd árak vannak. 1-1 kivétellel albérlet szobát is kap ennyiért egy hónapra.
2022. jún. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Előbb kellett volna foglalni

2022. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2022. jún. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!