Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hogyan lehetne emberi összegbő...

Hogyan lehetne emberi összegből megoldani a Mondocon szállását több főre?

Figyelt kérdés
Emberetelen albérlet árak vannak Budapesten, nem tudom ezt hogy gondolják komolyan, csóró vidékiként teljességgel megfizethetetlen. Ezért volt egy olyan ötletem, hogy sátorban csöveljünk kint valahol, de nem tudom, hogy hol van Pesten olyan hely, ahol se nem késelnek meg a csövesek, se nem rabolnak ki a..., se nem küld el a rendőr!!!! Van valakinek bármi ötlete?

2022. jún. 11. 20:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg a legnagyobb jóindulattal mondom, hogy engedd el a dolgot. A MondoCon szervezői amikor átrakták a dátumot, nem figyeltek fel arra az apró tényre, hogy valószínűleg azért volt szabad a BOK-ban a július 30-31 hétvége, mert akkor lesz a Hungaroring is, és normális rendezvényszervező nem szervez semmit egy időpontra egy ekkora eseménnyel. Egész Pest megye tele van emiatt (meg már tele volt hónapokkal ezelőtt is, amit a conos csoportban egy utazásszervező is jelzett), szerintem a kempingek is. Ha nincs pesti ismerősöd, tényleg esélytelen a dolog. Őszintén megmondom, ennyit nem ér a con.
2022. jún. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!