Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szallas.hu foglalásnàl lehet...

Szallas.hu foglalásnàl lehet díjat emelni?

Figyelt kérdés

Az a konkrét story. Hogy 2021 év végén történt egy foglalás 2022 nyarára..egy x áron.


Lefoglaltam a szallas.hu-n a rendszer szerint sikeres volt a foglalás.


Azon csúsztam el, hogy a szállásnak a visszaigazoló e-mailben volt egy előleg beèrkezèsi határidő. Ezt nem vettem észre..de nem jelezte senk hogy gond lenne a foglalással.


Majd már 2022ben még hónapokkal a foglalás dátuma előtt ràkèrdeztem a szállásnál..hogy akkor minden rendben él a foglalásunk?..


És akkor derült ki, hogy mivel nem fizettük ki az előleget.. így bár a foglalás él...de az akkori áron már nem érvényes..csak magasabb àrom tudnak fogadni.


Most ez hogy van? Nem haragszok én senkire, megértem h emelkedtek az árak..

De se a szallas.hu, se a szállásadó nem értesített arról, hogy lejárt a foglalásom, vagy nincs rögzített áram. Ha nem jelentkezek majd a szálláson derül ki hogy jaa bocsi már nem annyi lesz? Vagy ez hogy van?


Kinek a sara most ez? Azon kívül h én nem teljesítettem egy feltètelt...de ezek után nem kellett volna engem tájékoztatni, hogy akkor ez és ez a következmény?


Mit lehet ilyenkor tenni?



2022. jún. 30. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Semmit. Vagy fizetsz, vagy lemondasz a foglalásról.
2022. jún. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

A fogadhoz vered a garast, vagy miért a fogak és szájápolás a kategória? 🙂

Egyébként igen, lehet, mivel nem az egész szezonban egységek az árak. Te pedig nem véglegesítetted a foglalásod az előleggel.

Ha nem volt külön leírva, hogy erről pl emlékeztető e-mailt kapsz, akkor az nem a szolgáltatás része, a határidőre neked kell figyelni, nem nekik.

2022. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
A szabályzatban kellene megnézni, írják-e azt, amit most említesz.
2022. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos a szállásnak igaza van. Az előleg befizetessel vált volna véglegesse a szállásotok az akkori árral.
2022. júl. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fizetted be az elöleget, ezzel nem zártad le a rendelést.

"a szállásnak a visszaigazoló e-mailben volt egy előleg beèrkezèsi határidő. Ezt nem vettem észre"

Ezek szerint nem ök nem közölték a befizetési kötelezettséget veled, hanem te nem olvastad el, amit írtak!

Nem nekik kell figyelmeztetni téged újra, ez a te feladatod lett volna odafigyelni, elvégre felnött ember vagy.

(Azt végképp nem tudom elképzelni, hogy lehet "elfelejteni" befizetni a pénzt!)

2022. júl. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!