Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Kaució átverés?

Kaució átverés?

Figyelt kérdés

Voltunk lett a Balcsin nyaralni 6an fiatalok.

Nem volt szimpi a szállásadó, kopasz simlis embernek tűnt.

60 ezer kauciót kért, odaadtuk neki a kpban.

A nyaralás végén azt mondta, a felesegenel van a pénz, és nem ér vissza még egy óráig, menjünk haza és elutalja majd a számlara a kaukciót.

Mondtuk hogy nem, ott maradunk.(mellesleg 300kmrol jöttünk)

Szerintem átakart verni. Nem utalta volna el, kitalált volna valamit. Szerintetek is?


2022. júl. 6. 18:24
 1/7 anonim válasza:
70%
nemtom
2022. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
méjbí
2022. júl. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
AKI készpénzben, nyugta NÉLKÜL ad oda bárkinek is pénzt, azt mindenki át fogja verni!
2022. júl. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Kizárt dolog, mert nem tudom!"
2022. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megkaptátok a pénzt, vagy most is ott vártok rá?
2022. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze direkt ott vártunk még egy órát hogy odaadják a pénzt! Csak kíváncsi voltam hogy én gondolom túl vagy ilyen kaukcio során nincs...hogy majd utólag utalja..300kmrol már nem tudtam volna mit kezdeni azt mondta volna hogy tonkretettunk valamit
2022. júl. 7. 00:08
 7/7 D. Brasco ***** válasza:
100%
Most úgy őszintén mit segit rajtad,hogy mi mit válaszolunk egy "mi lett volna ha" kezdetű kerdesre?!Egyebkent meg jol irta valaki,hogy ha ennyire hülye vagy,hogy csak igy puszira oda adsz valakinek 60ezret kaucio címen,akkor ne csodalkozz ha levesznek mint a nagykabátot
2022. júl. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!