Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Motel vagy bérlés? Érvek,...

Motel vagy bérlés? Érvek, ellenérvek?

Figyelt kérdés

Külföldi letelepedes a cél, és gimi után mennék ki, amit nyárra tervezek.

Se szakma, se munkatapasztalat, így nem jók az esélyek. Akiket kérdezgettem és kimentek, mind csak úgy tudott bérelni, hogy összeállt többekkel.

20 éves nőként, egyedül nem szívesen költöznék össze vadidegenekkel (barátnőm sajnos megjárta, nekem bőven elég volt azt a sztorit hallani)

Arra gondoltam valami olcsó motelben szállnék meg az első fél-max 1 évben, aztán ha már lesz fixen keresetem, majd keresek egy legolcsóbb albit.

Szeretnék érdeklődni tapasztalatokkal kapcsolatban. Köszönöm!


2022. dec. 5. 11:43
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Kedves 21, azért ezt lejelentettem.Ráadásul jó hülye vagy, felsőfokon beszélem az angolt. Pénzem is van. Puszi.
2022. dec. 5. 15:19
 22/36 A kérdező kommentje:
Mellesleg ha tudnád, rengetegen mennek ki külföldre a jelenlegi helyzetben. Aki itt marad fiatalként, amikor lenne lehetőse kimenni, az a hülye!
2022. dec. 5. 15:20
 23/36 anonim ***** válasza:
94%

22: de miért nem írtad ezt rögtön?

Angliát eleve elfelejtheted, ugye BREXIT...

A többi országban meg muszáj a helyi nyelvismeret, akár Bajorországban, akár máshol...

2022. dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Írországon gondolkodom.De lehet német nyelvterület is, azt középszinten beszélem.
2022. dec. 5. 15:24
 25/36 BeefEater ***** válasza:
94%

Tegyük fel, hogy megvan a képzettséged és az állásajánlatod, hogy kapj UK vízumot akkor is kelleni fog 1,5M, hogy elindulj.

Milyen végzettséged van?

2022. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Tehát több nyelven beszélsz de mégis itt érdeklődsz magyarul ahelyett, hogy külföldi oldalakon rákeresnél.

Szép mese.

2022. dec. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
28: alakulóban a flexi sztori... :)
2022. dec. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Más is így ment ki, érettségivel, és sose jönne vissza. Hozzáteszem, közeli ismerős, így nem légbőlkapott hülyeség. Nagynéném 65 évesen most kint takarít Ausztriában. Neki se volt semmi végzettsége, mégis jól elvan kint.

Franciául nem tudok, nem is tervezem, de köszönöm az ötletet!🥰

2022. dec. 5. 15:41
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
29: hát azért 65 évesen nem egy nagy karriercsúcs külföldön takarítani...
2022. dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Bajorban pont éltem, 2 főre 45 euró volt naponta a szállás.
2022. dec. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!