Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Motel vagy bérlés? Érvek,...

Motel vagy bérlés? Érvek, ellenérvek?

Figyelt kérdés

Külföldi letelepedes a cél, és gimi után mennék ki, amit nyárra tervezek.

Se szakma, se munkatapasztalat, így nem jók az esélyek. Akiket kérdezgettem és kimentek, mind csak úgy tudott bérelni, hogy összeállt többekkel.

20 éves nőként, egyedül nem szívesen költöznék össze vadidegenekkel (barátnőm sajnos megjárta, nekem bőven elég volt azt a sztorit hallani)

Arra gondoltam valami olcsó motelben szállnék meg az első fél-max 1 évben, aztán ha már lesz fixen keresetem, majd keresek egy legolcsóbb albit.

Szeretnék érdeklődni tapasztalatokkal kapcsolatban. Köszönöm!


2022. dec. 5. 11:43
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm Skóciában él, 3 nyelven felsőfokú tudása van +1 középfok, mégis egy üzletben kezdett el dolgozni. A párjával lakott, utána idegen lakótárs.
2022. dec. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

33: és a nyelvtudáson felül milyen szakmája van?

Ha nincs valami jó diplomája v. szakmája, szinte hiába a többi nyelvtudás, mert nem veszik fel diplomás helyekre...

2022. dec. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
33 pontosan. Ezt akartam, hogy a kérdező is felfogja, hiaba beszél angolul, az kevés lesz.
2022. dec. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
34: Kb. mintha itthon az lenne a truváj, hogy magyarul beszél... :)
2022. dec. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 NTBS ***** válasza:
Én inkább egyből bérelnék.
2022. dec. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Írországot elfelejtheted, ha nem akarsz másokkal élni. Dublinban egy olyan stúdiólakás kerül havi 1500 euróba, ahol az ágyból eléred a sütőt, egy 10 ágyas hostel pedig 40 euró per éjszaka. Azért jó álmodozást :D
2022. dec. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!