Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Az Airbnb weboldalon minden...

Chris88 kérdése:

Az Airbnb weboldalon minden lakásnál fel van tüntetve a bérlés ára. Az valóban csak a bérleti díj vagy már tartalmazza a rezsit is? Amennyiben nem tartalmazza, azt hogyan deríthetem ki, hogy mennyi?

Figyelt kérdés
Plusz még egy kérdés: kell-e kapcsolatba lépnem a magyar ügyfélszolgálattal, ha kiveszek egy lakást, illetve egyáltalán van-e magyar nyelven elérhetőségük?

2023. febr. 6. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha konkrét időponttal keresel rá a lakásokra, ott rákattintasz a lakásra ott az összegzésnél hozzáad mindent. Általában rezsivel együtt ennyi. Van, hogy pl mosógép használatért külön kérnek pénzt, de ez szállásfüggő és ezt általában le szokták írni egyértelműen. Magyar ügyfélszolgálat tudtommal nincs. Amikor nekem volt gondom az amerikai support hívogatott.
2023. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2023. febr. 7. 12:23
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Elvileg benne kell legyen minden.


Mondjuk nekem volt, hogy külön kértek készpénzt az ágyneműért vagy a fűtésért, de szerintem ez nem szabályos.

2023. febr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!