Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Aki volt már felnőttbarát...

Aki volt már felnőttbarát szálláson, mi a tapasztalat? Azon kívül természetesen, hogy nincsenek kisgyerekek.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 16. 23:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nekem a wellness nem lenne fontos, szóval nem is olyan helyeket nézek. Csendet szeretnék, kirándulni, pihenni, és jó volna, ha nem kellene autó a hely megközelítéséhez, mert jogsim nincs. Eddig nem találtam meg álmaim szálláshelyét, ami minden szempontomnak megfelelt volna, pedig pont nem én vagyok az, aki miatt wellness eszközökkel fel kellene szerelkezni, még a légkondit sem használtam mindenhol. A legtöbb helyen a zaj volt a probléma. Jól nevelt csendes kutyával utazom, mi mindenhol azt a visszajelzést kaptuk, hogy fel sem tűnt, hogy ott van a kutya is, legutóbb is még több héttel a távozás után is még a szállásadó írt egy óriási köszönömöt, hogy mennyire jó vendégek voltunk. Csak mi nem tudunk mindig pihenni, még nem volt olyan hely, ahova azt mondanám, hogy oda visszamennénk, kivéve az utolsót, de ők már korábban megszüntették a kutyabarát lehetőséget, minket csak azért fogadtak, mert még azelőtt foglaltam a szállást, hogy ezen módosítottak. Szóval gondolkodtam felnőttbarát helyeken, mert én is szeretnék a szabadságom alatt pihenni, mert zajban nem tudok. Köszi a válaszokat, még nézelődök, gyanítom, hogy ahol több vendég is van, ott igazából inkább ki kell fogni, kik vannak még ott. Egyelőre az önálló szállások felé dől a mérleg.
2023. ápr. 17. 15:56
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
Most voltunk Egyiptomban. Elképesztően jó volt. Csend, és nyugalom. Szívem szerint ezután csak ilyen hotelbe mennék mindenhol. Csak ugye máshol drágább:D
2023. ápr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12%

Ebből következik, hogy csak akkor teljes a nyugalom, ha a nőket sem engedik be.

:)

2023. ápr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

"Ebből következik, hogy csak akkor teljes a nyugalom, ha a nőket sem engedik be."


Ez öngól volt, nő vagyok szivi, utálom a zajt. :-D

2023. ápr. 18. 10:43
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

* a 10-esre írtam válaszul.

Vagyis nem öngól volt!!

2023. ápr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

15: Nem az volt velük a gond, hogy nők.


Egyébként én is nő vagyok, és én nem kiabáltam, hangoskodtam :)

2023. ápr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 ulmi válasza:
100%
Most voltunk Füreden, a felszolgálók az étteremben még arra is ügyeltek, hogy ne zörögjenek a tányérokkal, evőeszközökkel. A kávés kisasszonyka elejtett, vagy felborított egy csészét, erre a többiek egyszerre fordultak felé, nézték, mint a szurikáták.
2023. ápr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!