Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hol és mikor volt életek...

Hol és mikor volt életek legrosszabb szállása?

Figyelt kérdés
2023. jún. 19. 08:44
 1/7 anonim válasza:
100%
Osztálykiránduláson 3 aludtunk 2 összetolt ágyon én középen csak sajnos szétcsúszott a 2 ágy és a lepedő tartott csak , lebegve a tátongó szakadék fölött beszorulva a lyukba a 2 ágy közöttxD
2023. jún. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
87%
1200km-t levezetve egy svájci kempingben éjjel, szakadó esőben felállított sátorban.
2023. jún. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Németországból mentünk le kocsival Horvátországba, Pulára. A képek felé nem is abban az apartmanban készült. Iszonyat kicsi volt, régimódi, konyha helyett egy főzőplatni meg egy pici ezer éves hűtő. Egy 120 cm széles àgy két felnőttnek, nem is tudtam, hogy van ilyen pici fuplaàgy. Meg egy kb ugyanekkorára nyitható kanapé, egy kamasznak meg a kisebbik gyereknek. A tulaj szerint ez négy főre apartman, elvégre négy fekvőhely van. Persze, dobjon egy lepedőt meg egy takarót a földre, és ötfős lesz az apartman, vagy hat! Bunkó is volt a nő, tudta, hogy főszezonban, délután 6-kor, két gyerekkel, 1400 km-re otthonról nincs sok választási lehetőségünk.

A férjem meg lépett egy merészet, és bookingon foglalt egy szállást Koperben, Szlovéniában. Végül ott jó volt, két napot rá is tudtunk húzni, igaz, hogy kicsit drágább volt.


Horvátországot ezek után messze elkerüljük, főleg úgy, hogy mostanában több ismerősünk fázott rá, például Viren is. Négy felnőtt, öt gyerek, aztán ott álltak szállás nélkül, mert egy család már ott volt az apartmanban, duplán adták ki.

2023. jún. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
95%
Anyósomnál. Örülünk, hogy nem lett baja senkinek abban a házban.
2023. jún. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Whouse suite porta di castello néven fut egy szörnyűség Bolognában. Most már nyilván látszik a google és booking értékelésekből miféle hely ez, de mikor mi voltunk még nem nem nagyon volt semmi különös, 8 egész valamennyi volt az értékelése, gondoltuk egy éjszakára jó lesz.


Gyerekek, aludtam én már Afrikában a semmi közepén bungallóban, Vietnámban egy egy -szerintem- csempészraktárban, de itt rendes árat kellett fizetnem egy akkor átb@@@ásért, hogy a pofám leszakadt.


- A nappaliban törött volt a kanapé

- A kanapé alatt volt egy koton

- A wc deszka törött volt, a feléről hiányzott a borítás (?)

- A zuhany undorító volt

- A nappaliban a szőnyeg retkes, potors, hányadék volt

- A csúnya részekre lefektetett az úr egy habszivacs szőnyeget, jóvanazúgy.

- A házibácsi meg elkezdte magyarázni hogy kell használni a gázt, hogy ne robbanjunk fel. Mondom jó, akkor inkább étterem köszi.

- Az ágyon meg nem voltak lécek, csak 100 évew rugók, így amikor ráfeküdtünk a fenekem a földet érte kb.

- És az egész tényleg olyan dohos-poros volt (porallergiám van, két napig fulladtam utána)


Végül kihúztuk az éjszakát aztán azóta is emlegetjük. Persze a bookingon olyan szép, csilivili retusált fotókkal hirdet, a vlósághoz semmi köze. Azért már vannak igazságot leíró értékelések, ezekre azt szokta válaszolni, hogy "nem objektív a válasz". EMBER!


A másik inkább csak vicces és Bangkokhoz kötődik. Nagyon-nagyon olcsón volt szoba kiírva, ezért lemondtam az előzetesen foglalt szállásomat. Beköltöztem, szép kis szobám volt, kényelmes ágy, nagy asztal, hűtő, ventillátor. Annyi hogy közös fürdőszoba, dehát kopejkáért nem is vártam mást. Na este lekerült a kiadó szoba tábla, helyét a masszázsszalon tábla vette át. Kiderült, hogy az ingatlan alsó részében és az első emeleten "masszázsszalon" üzemel, és persze mindent hallok. A fürdőszobát meg együtt használtam a kuncsaftokkal, akiknek a ruhája az öltözőrészben volt (gondolom, hogy telefont ne vigyenek be a fülkébe) ezért együtt vártam a soromra azokkal, akik ott álltak egy szál brében, gÄcis hassal, leizzadva. Hazaértem és nem szégyellem hogy elmentem egy komplett szűrésre. Hálisten minden negatív lett, így csak egy vicces sztori maradt!

2023. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad életed történetét!:)
2023. jún. 19. 15:08
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Remélem, hogy nem okozott nehézséget az egy mondatnál hosszabb válasz elolvasása! :)
2023. jún. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!