Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudatmódosító használók! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudatmódosító használók! Nem gáz h ti teljesítetek a legrosszabbul az ágyban? Megéri nektek h ez miatt is lelépjen mindenki mellőletek?

Figyelt kérdés

2022. nov. 16. 23:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Rám az alkohol akkor kifejezetten jó hatással van. Mondjuk én nő vagyok.
2022. nov. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az a baj h csak úgy érzik hisz módosított tudat állapotban vannak, de aki nem használ semmit az meg a valóságot éli át 😃
2022. nov. 16. 23:26
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Mit érzünk úgy, édes szívem? :D Szexeltem már a férjemmel úgy, hogy csak ő volt részeg (én vezettem), nem, nem volt rosszabb a szex. És szexeltem már olyannal is korábban, aki be volt tépve.


Egy antidepresszáns jobban odavág a libidónak.

2022. nov. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, en szexelt mar betepve es beekizve is, kiraly volt mindketto ee szerintem meg jobb is volt a teljesitmenyem, mondjuk en is no vagyok.
2022. nov. 17. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Én szexeltem már a párommal úgy, hogy be volt drogozva (csak ő) egyáltalán nem volt rosszabb a teljesítménye. Illetve úgy is, hogy részeg volt, szintén csak nem volt rosszabb sőt hosszabb volt.

Szerintem ha ilyen gondjaid vannak nem ezek miatt vannak…

2022. nov. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Viszont a drogosokhoz jobban vonzódnak a nők.
2022. nov. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
A nyomorékokhoz képest mindenkihez jobban vonzódnak
2022. nov. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Spurizva és betépve mindig jobb volt a szex.

Nekem pláne, de a partnereim akik nem éltek ilyesmivel ők akkor élvezték velem a legjobban.

2022. nov. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Volt egy szombathelyi újságíró szexpartnerem, már Budapesten él. Ő nagyon odavolt magától, hogy mekkora király, de mindenkit lefikázott, mindig csak egy bizonyos hallgathatatlan zenét istenített és felmagasztalta magát, mennyire isteni. Aztán az ágyban vagy fel sem állt neki, vagy eldurrant egy perc alatt. Folyamatosan füvet szívott, meg tabikat szedett. Utólag nem értem, miért voltm mellette egy óránál tovább. Ekkora nyomorékot még nem hordott a hátán a föld. A biciklijét jobban szereti, mint a nőket. Még dalt is írt magáról, hogyan kúrja szét a nők hasfalát a hatalmas farkával. Ami persze addig hangzik jól, amíg meg nem látod a kis bojtját.
2022. nov. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9-es! Ugyanez, csak ő spanglizott s kokózott. Persze nem mindegy kinek milyen sexuális tapasztalata van, csak ahhoz tud viszonyítani. Nekem ő volt a legrosszabb. Ez a nyaljuk ki élvezzen el mert a farkában nem bízhat, dugjunk mint a nyulak, minden izgatás nélkül, se jóni masszázs, se sexhinta, se mantra, se szenvedély dúrva és érzéki keveredés s sorolhatnám.... persze a farka neki is többször sex közben lelankadt... Persze szerinte ő tapasztalt sex Isten, szerinte... 😃
2022. nov. 17. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!