Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell egyből a legrosszab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egyből a legrosszabbat hinni/gondolni?

Figyelt kérdés

Lényegében a tiktokon 23-24+ "felnőtt" emberek készítik ezeket a videókat, tőlük pedig azt várná az ember, hogy már van egy minimális logikus és értelmes rálátásuk az életre.

Van egy elég gyakori téma, mégpedig az, hogy ha egy férfi nem foglalkozik a nő zokogásával, akkor az egy érzéketlen sz@rdarab, aki nem is szereti őt.

Na most tisztázzuk, ha van egy férfi, aki éjjel nappal jól bánik veled, meghallgat, oda figyel, gondoskodik, fizikailag és lelkileg is keres téged, akkor az már alapból nem mondható erre, hogy nem szeret. Aki nem szeret, az csak az általad nyújtott előnyöket használja ki, de nem fog neked ágyba vinni reggelit, rád szánni (a mai világban nehezen megkeresett) pénzét, oda bújni és simogatni téged, megkérdezni, hogy hogy vagy stb stb...

Tehát, ha adott egy ilyen férfi, aki egyébként teljes egészében korrekt, ám csak konfliktus alatt történik ez (lényegében nincs egyetértés, a nőnek ez fájdalmat okoz, esetleg elárulva, bántva érzi magát, így hát sírni kezd, mert ő így tanulta meg levezetni az érzelmeit [a zsaroló sírás az megint más, nem erről beszélünk!]). A konfliktust nem mindenki tudja kezelni, legyen nő vagy férfi.

Ott tartottunk, hogy a férfi nem reagál "pozitívan" a nő zokogására, hanem néz maga elé. Legtöbbször hidegen.

Ez a személyes véleményem, de szerintem a legtöbb férfi olyannyira értelmetlennek látja ezt a sírást, hogy leblokkolnak tőle. A páromat személyesen megkérdeztem a témáról, hogy "Te sem érzel abszolút semmit, amikor sírok? Mert a 25+os férfiak véleménye alapján, ha nem, akkor te nem szeretsz", mivel egyébként ő sem reagál az ilyen jellegű kiborulásomra, csak ül, és néz valamerre. A válasz az volt, hogy érez, és nem jó látni, de nem tudja, mit tegyen ilyenkor, jó ötlet oda menni vagy sem.

Érdekel, hogy mit gondoltok erről, mi ez az őrület, hogy minden arra utal, hogy a férfi nem szeret?

Vagy szerintetek is az áll fenn, hogyha a férfit a sírás "nem hatja meg eléggé", akkor az a kapcsolat egy nulla?

25N


2023. febr. 10. 16:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem érzéketlen. Tényleg nem tudja, mit csináljon. Mondd meg neki, hogy ilyenkor mi esne jól.
2023. febr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Van, akit nem érdekel, mert már annyit rinyált a másik, hogy megszokta.
2023. febr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Vannak emberek, akik kissé autisták, de ha nem erről van szó, akkor egy normális férfi valóban odamegy és megölelgeti a párját, amennyiben nem valami eget rengető probléma a vita oka, pl a nő megcsalta, meglopta vagy akármi, mert mondjuk ezek esetében meg inkább dühöng tovább a másik jogosan.


Én meg ezt nem tudom hová tenni, hogy valaki csak ül és bámul ki a fejéből. Tehát nem volt annyira komoly a veszekedés, hogy tovább dühöngjön, de odamenni se bír a nőjéhez. :D Ahamm.

2023. febr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Az irasod kozepeig azt hittem, hogy ferfi vagy.

De hogy valaszoljak is:

En pl nem tudnek egy erzelmileg emnyire alacsony szintu emberrel (nemtol eltekintve) lenni, akinek annyi empatiaja nincs, hogyha lat egy siro embert, jelen esetbdn a szerelmet (!) akkor nem kepes megolelni, vagy odahuzni magahoz vagy simogatni a hat vagy legalabb annyit mondani, hogy "nincs semmi baj, ne sirj".

Azt pedig gondolom senki nem tette oda a tiktok videoban hozza, hogy de egyebkent ugy kezel, mint egy hercegnot, meg amugy az agyba hozza a reggelit, mert altalaban ezek az emberek nem szoktak ezt tenni, ez a video csak siman arrol szolt, hogy erzeketlen a faszijuk. De latom neked nagyon betalaltak az ilyen videok es beloled hatalmas frusztraltsagot valtott ki, hogy kiirtad ezt a kerdest. Kozben bizonygatod (magadnak? nekunk?), hogy a te baratod ettol fuggetlenul igenis szeret meg jo a kapcsolatotok es mindent megtesz erted. De azert ez a kerdes elarulja, hogy megis nagyon rosszul esik, ha nem vigasztal meg csak mered maga ele.

2023. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, kérdés ilyen siratós esetek eléggé sűrűn vannak, vagy egyáltalán miért kerül rájuk sor?

Mert lehetséges nagyon megbántott téged, ahogy beszélt, tiszteletlenul viselkedett a sírás előtt, de az is, hogy te vagy túlérzékeny.

2023. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Igen, engem azért érintenek meg a videók, mert befolyásolható az agyam, amit sajnálok, és dolgozom rajta, de nem két nap.

Tehát ha egyébként nincs bajom is el lehet velem hitetni, hogy van.

Egyébként gyakran vannak sírós esetek, mondjuk havi 1-2x, mivel én érzékeny vagyok, a párom meg "butahibákat" lő el. Például, nagyon titkolózott egy hívásról, ami előttem történt. Addig addig nem mondta el, hogy én már bőgni kezdtem, mert megijedtem. Végül kiderült, hogy egy olyan barátja hívta, akit én rühellek (mert az illetőt én a párom előtt is ismertem, nekem is volt barátom egy ideig, de csúnyán össze kaptunk), a párom pedig nem akart abból bajt, hogy ő vele beszélt. Ezért húzta az idegeim, én kiborultam, ő meg nem tudott mit kezdeni velem.

Mindig megölel és hozzám bújik, ha valami miatt sírok, csak akkor nem, ha miatta történt a vita, olyankor inkább távolságot tart.

2023. febr. 10. 17:37
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Én azt sem értem miért kell sírni azért mert nem értettek egyet, hiába érzed magad elárulva a párod ugyanúgy azt érezheti. De persze ha ő siratna ő lenne a bzi hajlamú/labilis csóka, természetesen neked lehet siratni, de ha minden egyes vita után neki állsz picsogni hidd el már fel se veszi.

Vagy neki is ríhatnéka lenne légyszívesebben, mert nem érted meg az ő oldalát, az ő érzéseit és ennek az oka az, hogy nem vigasztal.

2023. febr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem hobbiból sírok, hanem azért, mert amikor nem tudom magam megértetni megfelelően, akkor felgyűlik az érzés és így jön ki.
2023. febr. 10. 17:45
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jön át neki, hogy mi a probléma, vagy fordítva, akkor hiába sírsz, hiába visz reggelit az ágyba nem fogtok együtt megöregedni.

Nem illetek össze és nem másokat kell kiosztani hanem vagy változtatni, vagy szakítani.

Nem értem mi jó van egy olyan kapcsolatban, ahol sírsz, mert minden szavad süket füleket talál.

2023. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy azok a pasik amúgy mindent megtesznek?
2023. febr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!