Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Olcsóbb, vagy drágább hotelt...

Olcsóbb, vagy drágább hotelt választanátok?

Figyelt kérdés

Kinéztem két hotelt, az egyik 7.7 minősítésű, korrekt, 2 napra pont elég. A másik 8.8 minősítésű, jobbnak tűnik, elhelyezkedés tekintetében kb jó helyen van mindkettő.


20ezer ft a különbség, ami nem sok, de megnézhetek ennek az árán 2-3 múzeumot, ehetek egy jó stb.


Úgyis csak aludni megyek vissza jóformán.



2023. szept. 25. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én általában ár szerint növekvő sorrendet állítok be a keresőben (ha kell, akkor szűrőkkel), aztán kb. addig nézem, míg találok olyat, ami szimpi. Aztán megnézek még utána is párat, és ha nem sokkal jobbak a drágábbak, akkor maradok az elsőnél, de ha valami nagyon megtetszik egy drágábban, akkor volt már, hogy azt választottam. Mondhatjuk, hogy a szívemre is hallgatok, nem csak az eszemre. 🙂

Ha belinkeled a két helyet, szívesen megnézem 🙂

2023. szept. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Mivel a szalals csak alvasra valo igy egyertelmuen az olcsobbat.
2023. szept. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 winR ***** válasza:
Én is hasonlóan szoktam eljárni, mint az #1-es válaszoló, talán kicsit többet kutakodok, elolvasok egy csomó véleményt is. De néha pont ezek tántorítanak el egy-egy foglalástól, sőt ugyanarról két embernek abszolút más véleménye is tud lenni.
2023. szept. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bookingon alapból nem foglalok 8.5 értékelés alatt. Én is keresnék inkább egy harmadikat ami szimpatikus.
2023. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem attól függne hogy hány napra megyek, mennyi az az összeg amit költeni tervezek az egész út alatt

Ha ahhoz képest jelentős a 20k(mondjuk 60-80at terveztél költeni az egész út alatt) akkor nyilván az olcsóbbat választanám

2023. szept. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!