Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mennyire megbízható a booking....

Mennyire megbízható a booking.com?

Figyelt kérdés

Londonba megyünk és először használjuk a booking-ot. Szerintetek mennyire megbízható a szállás/booking? Nem vonnak le több pénzt?


[link]



ápr. 12. 19:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Mindig ezt hasznaljuk. Teljesen korrekt, soha nem vonnak le tobbet, nem vernek at. Ez a UK. ;-)
ápr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Lofefi ***** válasza:
26%

Évente kb százmillió ember használja. Kb másfél évtizede.

Te hol éltél eddig, hogy feltetted ezt a szar kérdést?????

ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1-es köszönöm szépen a válaszod! 🥰


2-esnek üzenném, hogy elég sok csalásról olvastam, ezért is kérdeztem meg. Ha nem tetszik ez a szar kérdés, akkor nem kell rá válaszolni Drága.

ápr. 12. 20:17
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Megbízható.
ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Lofefi ***** válasza:
4%
Válaszoltam édesem, és épp a szellemi szintednek megfelelően. Csókollak.
ápr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
#2 majd legközelebb legyél felkészült a hírekkel turisztikával kacsolatban, és nem maradsz le a booking botrányokról ami az elmúlt évet körbejárták. Te hol éltél eddig?
ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen megbízható. Már csak ezért sem foglalnám le pl az áltad linkelt szállást... Szörnyen rosszak a vélemények róla. Azokat mindig olvasd el.
ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen. Közel 100 foglalásom volt már, eddig minden rendben volt.
ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Láttam a véleményeket, de csak arról panaszkodtak, hogy koszos, de az nem zavar annyira mert úgyis csak aludni megyünk oda.
ápr. 13. 11:27
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Ja, ha az neked rendben van, hogy egy szállás CSAK koszos... 🤣 Akkor jó utat kívánok.
ápr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!