Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mennyire megbízható a booking....

Mennyire megbízható a booking.com?

Figyelt kérdés

Londonba megyünk és először használjuk a booking-ot. Szerintetek mennyire megbízható a szállás/booking? Nem vonnak le több pénzt?


[link]



ápr. 12. 19:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, 1-es vagyok. Szivesen! Teljesen korrekt a booking.com, ahogy irtam. De! A 3 csillagos hotelek abban nem a legjobbak, hogy a szemelyzet nem igazan rendesen vegzi a dolgat, de ha reklamalsz a recepcion, azonnal korrigaljak. Penzben soha nem huznak le. Min. 4 csillagosokba szoktunk menni, ott nincsenek ilyen problemak mar.

Kulonbseg van a hotellancok es a kis szallodak kozott, ezek altalaban azok a regi emeletes hazak, 5 emelet es nincs lift, vagy a szuterenben adnak ki, esetleg a kilatas nem a legjobb, de a penzzel itt sincs problema soha.

Amugy London fantasztikus, erezzetek jol magatokat! :-)

ápr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Teljesen. Nem véletlen piacvezető.
ápr. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem, eddig összesen 241 teljesített foglalásom volt, egy üzbég hostellel volt egy kisebb probléma, amit megoldottak 20 perc alatt.
ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%
Ha szemmel láthatóan koszos a szoba, az azért baj, mert akkor nagyon felületes lehetett a takarítás. Így simán összeszedhetsz gombát, tetűt, poloskát és egyéb nyalánkságokat.
ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

Évek óta foglalunk a bookingon, teljesen tudom ajánlani. Biztonságos.

Egyet javasolnék személyes tapasztalatból: a távolságok amit a szálláshely körül írnak, légvonalban értendők. Ha azt írja, a szállás 100 m-re van a tengerparttól, nem biztos, hogy gyalog is 100 m-t kell menned (inkább jóval többet) Érdemes megnézni Google térképén is a környezetét. Ha túl sok a belső kép, nem biztos, hogy az a szállás amit foglalsz, pont olyan lesz amit egy egy képen láttál mert esetleg a hotel - apartman több típusú (férőhelyes) szobát tartalmaz, így ömlesztve vannak képek. Ha nincs külső kép, az gyanús (nem túl jó környéken van)

Minden információt amit kiírnak alaposan át kell gondolni. Ha valamit nem tudsz, kérdezhetsz, a Booking csapata segít. Mindenben korrektek.

Nekem volt egy olyan foglalásom egyszer, hogy a kártyáról levették a pénzt, közben meg jelezte a szállásadó, hogy nincs kiadó szoba már. Jeleztük a Bookingnak, visszautalták a pénzt, sőt ök kerestek hasonló szállást gyorsan.

ápr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!