Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hurghada vagy Sharm El Sheikh?...

Hurghada vagy Sharm El Sheikh? Vagy esetleg Tenerife? Milyen ido van?

Figyelt kérdés
Hurghada, Sharm El Sheikh, Tenerife
2013. nov. 29. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Hurghada és Sharm között épp anyi különbséget fogsz találni, mint amennyi idő alatt a tenger együk repülőterétől a másikig eljut a repülő. A 15 perces út (fel és leszállással semmit nem jelent).

Alapvetően jó időtök lesz, bármelyik helyet is nézed ki. Ahogyan én tapasztaltam, Egyiptomban kicsit hektikusabb az időjárás, én vettem már föl vacsirakor télikabátot, és láttam már 2 napos esőt is. Eső ugyan a Kanári-szigeteknél is lehet, de a télikabát kizárt.

Ha csak az időjárás alapján választasz, kb egyenrangú a két hely, de vedd figyelembe a többi tényezőt is: a kultúrát, azt, hogy melyik mennyire rezervátum, illetve hogy mennyire egyszerű megközelíteni.

2013. nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xeniah ***** válasza:
Sharm jelenleg elég hűvös, szerintem Hurghada is. Attól függ, mikor szándékozol vakációzni, pár nap múlva valószínűleg jobb idő lesz.
2013. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!