Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Aug 9-12 ig Hajdúszoboszlón...

Aug 9-12 ig Hajdúszoboszlón leszünk a párommal édes kettesben, a Hotel Nóra nevű szállóban éjszakázunk volt már e ott valaki?

Figyelt kérdés
Vélemény ha igen ? illetve aki mostanába volt a Hungarospa- ba mennyibe kerül a belépő mert én az oldaukon összevissza láttam, meg külön külön, illetve hova kellene elmenni a fenn maradó időbe ? jó éterem, látnivalók? Köszi a váalszokat ha lesznek

2014. júl. 30. 19:35
 1/3 anonim válasza:
szia. 1hete voltunk acsaláddal csak nem ebben a hotelben..Hungarospa a strand felnött 2000 gyerek 1800..:) rengeteg jo étterem van és gyönyörü este is minden..negyon joo..:)
2014. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm :)) alig várom már :)) a 2000ft os belépőbe mi tartorik bele ? az egész területen lehetünk abből? gondolom a gócsúzda meg a gyógykezelés szauna nem , de akkor a gyógyfürdő az aqva palas meg a park egy belépősek ? összevissza láttam azért zavarodtam össze :)
2014. júl. 30. 19:50
 3/3 anonim válasza:
hát ha az aquaparkaba is szeretnél menni akkor csak ugy tudsz bemenni ha a starndra bemész és ott át tudsz menni az aquaparkba.. az aqua palace az is külön van egy külön épületben..:) 15/l.
2014. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!