Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Görögországba nászút, de pár...

Görögországba nászút, de pár problémás kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


a vőlegényemmel az esküvő után Görögországba szeretnénk menni nászútra, azonban felvetődött bennünk egy olyan kérdés, hogy hallottunk olyanról, hogy a szállodákban nem lehet a wc papírt lehúzni a wc-n.(a vízhálózat miatt, hogy dugulást okozta) Ez mennyire igaz napjainkban, avagy ez csak egy tévhit? 5*-os szállodába szeretnénk menni, ott mennyire jellemző az ilyesmi, mert ez eléggé kényelmetlen lenne azért. Köszönöm előre is, és bocs ha hülye a kérdés. :D



2015. máj. 13. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ez aztan fontos kerdes egy naszut tervezese soran, kulonosen ha 5*-os szallodaba mennetek...
2015. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

A legtöbb helyen valóban így működik. Viszont lehet furcsa de nem gáz. Nincs büdös vagy ilyesmi. Nagyon gyakran cserélik.


Én egy évet voltam ERASMUS-sal Görögországban a legmagasabb kategóriás szállás 4 csillagos volt, ott is így működött. 5 csillagosban nem voltam.


Gyakorlatilag ezt úgy képzeld, hogy a WC mellett van egy picike kuka aminek van teteje.

2015. máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
34%

"Gyakorlatilag ezt úgy képzeld, hogy a WC mellett van egy picike kuka aminek van teteje."


Gratulálok nekik. Kukába kell dobni a szaros papírt, mert nem lehet lehúzni... hát nagy szar. Magyarországon legalább le lehet húzni wc-t. Én biztos nem mennék olyan szállodába, ahol a szaros papírt kukában tárolják ráadásul abban a légtérben, ahol majd éjszaka alszom. És ki garantálja, hogy nem lesz szag? Ugyan miért ne jöhetne ki a kukából a szarszag, vagy akkor, maikor felnyitom a tetejét? Hát mert ki is jön. Attól hogy van fedele, még kijön, és szerintem undorító (főleg nászútra) egy olyan szállodába menni, ahol a szaros vécépapírt kukában tárolják. És még hogy gyakran ürítik. Ja, majd a nászutukat azzal fogják eltölteni, hogy azt várják ürítsék ki a szemetest. És ha mondjuk valamelyiknek hasmenése lesz, és óránként megy vécére? Akkor óránként fogják felhívogatni a takarítót, hogy pucolja ki a kukát? Ha én nászútra mennék, akkor biztos nem engedném be magunkhoz sem a takarítót, sem semmilyen személyzetet. Ha kajálni akarok, akkor majd lemegyek és veszek valamit, de azért az elég durva lenne, ha szex közben azzal zavarnának, hogy jönnek kimosni a szaros kukát. Ja igen, és a kimosás. Ki garantálja, hogy tényleg ki is mossák? Lehet csak kiöntik belőle a szaros papírokat, aztán a kuka oldala már tele van szarfolttal, mert azért a kuka belő oldalára is rátapad, ha szaros papírokat gyűjtenek benne.


Kérdező, NE menjetek ilyen szállodába. Ha van rá pénzetek, akkor inkább menjetek el valahova máshova, ahol pl. a saját szarodat nem kell kukában tartogatni és rothasztani a saját szállásotokon, és nem kell elviselni, hogy folyton a kukát kell takarítani a személyzetnek. Számomra az első a kényelem, és a higiénia. Ettől lesz valami 5 csillagos, és ha már tartogatni kell a szaros vécépapírokat, és veszélyeztetve vagyok a fertőzésektől, pl. mert az előttem lévők után nem mosták ki rendesen a kukát, akkor inkább nem megyek olyan szállodába. Egyáltalán miért 5 csillagos, ha még a wc-t sem lehet lehúzni a papírokkal együtt? És ha véletlenül belelesik a papír? Akkor adnak botokat meg hálót, hogy halászd ki a szarod közül a papírokat? Érdekes, lehet venni Magyarországon olyan vécépapírt, aminek az a neve, hogy nedves vécépapír, és azt is le lehet húzni, mert magától elfoszlik a vízben. SŐT!! Még wc-papír guriga is van, amit be lehet dobni, mert szétbomlik. Nagyon érdekes, hogy egy 5 csillagos szállodában nem képesek ilyet biztosítani a vendégek számára. Erősen el kell gondolkozni azon, hogy vajon ezek tényleg 5 csillagos szállodák-e. Mert szerintem nem. Az ilyen helyeket messzire el kell kerülni.

2015. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó! Ahelyett hogy itt okoskodsz 5*-os szállodárol meg lebomló wc papír gurigarol, inkább előbb olvass utána Görögországnak. Nem azért dobják szemetesbe a papírt mert ennyire igénytelenek, hanem mert annyira vékonyak a csövek, hogy azonnal dugulást okozhat. És egy olyan sziklás talaju orszagban mint Görögország nem olyan egyszerű kicserélni a föld alól a régi csöveket korszerűekre csak azért, mert egy 5*-oshoz nem való.

Én sokszor voltam Görögországban, sőt a naszutunkon is pont ott voltunk (Santorinin) és hozza lehet szokni. Persze akinek ez ciki meg undorító az tényleg inkább menjen máshova, de máshol is ugyanúgy vannak undorító szokások. Amúgy én sokszor elfelejtettem hogy nem a kukába kell dobni, és volt hogy a wc-be dobtam és nem lett dugulás, úgyhogy kérdező, ha úgy érzed nagyon gaz az a wc papír akkor egyszer-kétszer bedobhatod, talán nem gond. Egyébként nem volt kellemetlen szag sem.

2015. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
26%

"volt hogy a wc-be dobtam és nem lett dugulás"


És ha a kérdező bedobja, és eldugul, akkor az kinek a hibája? Hát az övé. És a munkálatokat kivel fizettetik meg? Hát vele. És tudom, hogy a vékony csövek miatt dobják a vécépapírt kukába, de attól még mindig undorító.

2015. máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És szerinted hányan dobnak bele egy-két sz@ros papírt a wc-be - véletlenül? Gondolom nem minden turistának ezen jár az esze wc-zeskor hogy elnefelejtsem itt máshogy kell. Ha minddel megfizettetnek a javíttatast, akkor nem sok turista menne oda.
2015. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat! Nekünk kényelmetlen lenne, a papírt külön gyűjtögetni, és fontos kérdésnek tartom igen, mert pont hogy nem ott a helyszínen szeretnék szembesülni azzal a ténnyel, hogy külön zacsiba/kukába kell dobálni a használt wc papírunkat. Valószínűleg másik országot nézünk majd ki.

De ettől függetlenül mindenki olyan helyre menjen nyaralni, ahol 100%osan jól érzi magàt. Ha valakinek nem okoz problémát, hogy a használt papírját a személyzet viszi el óránként, meg jönnek nézegetni, hogy vihetik-e, akkor annak nem okoz. De nem hiszem, hogy ez miatt le kellene szólni másokat.

2015. máj. 13. 22:34
 8/10 anonim válasza:
0%
Ha valaki vastagat kakál: kettévágja?
2015. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Ne ezen b*szakodj hanem a férjeden :D
2015. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csomószor voltam már Görögországban, de még sosem merült fel bennem, hogy van olyan ember, aki számára ez probléma lehet :DDDDD Esküszöm, nem értelek titeket.

Egyébként ti óránként szartok, vagy miért is ürítenék egyébként óránként a szemetest? Én ilyen gyakran még pisilni sem járok, nemhogy nagy dolgot végezni. Nyugodj meg, nem zaklatnának óránként. Naponta 1x, nagyon esetleg 2x kicserélnék, és annyi.

Egyébként valami furcsa módon, még sosem volt büdös emiatt a görögországi fürdőszobáinkban...

2015. júl. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!