Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Foglaltatok már szállást 1...

Foglaltatok már szállást 1 évvel hamarabb, mielőtt utaztatok volna?

Figyelt kérdés

Jövő nyáron szeretnék elutazni és már most nézegetek szállásokat és tök olcsókat találtam, de félek, hogy hamar lecspanak ezekre. Szerintetek érdemes már 1 évvel hamarabb lefoglalni egy szállást? Ti foglaltatok már ilyen korán?

Köszi a választ előre is!


2015. aug. 7. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondasz rá példát, mennyire olcsó, illetve mit nevezel olcsónak?


Hosszú időszakra előre valóban olcsóbbak a szállások, mint a közeljövőre. De ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy egy évre kelljen tervezned. Hónapokig ráérsz még szállást keresni, az emberek általában január-februárban kezdik el a következő évi nyaralásaikat foglalgatni.

2015. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, felteve hogy nem kell kifizetni elore...


Azert egy ev tenyleg sok, olyan mar volt hogy 5-6 honapra elore foglaltam le, mert pl vizumhoz nem artott hogy legyen, ahhoz meg ido kell.

2015. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A szallas.hu-n találtam Erdélyben egy szállást, ami nagyon kedvező számomra.

5 éjszakára mennénk, úgy mint idén is, de idén áprilisban foglaltam és sokkal drágább volt, mint ez. Így ~2000 Ft.-ra jönne ki egy éjszaka és elég fullos kis panzió:

[link]


Viszont most néztem, hogy ingyenes a lemondás az utazás előtti 2. hétig, úgyhogy vesztenivalóm nincsen. :)

2015. aug. 7. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, az utobbi par evben mindig igy csinaltuk. Egyreszt joval olcsobb, masreszt a jo helyeket nagyon koran elviszik.
2015. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hormon probléma által decimális egész emlékszem még tisztán és hogy befűzzelek téged a perzselő csókom még éget.
2015. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!