Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Nyáron Krétára szeretnénk...

Nyáron Krétára szeretnénk menni nyaralni. Milyen utazási irodát ajánlatok, ami megbízható?

Figyelt kérdés

2016. jan. 16. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Én egyetlen egy utazási irodát sem ajánlok.

Ma már, hogy előttünk az internet egyedül, egyénileg is meg lehet szervezni bármilyen külföldi utat fele annyiért mint amennyiért az utazási irodák intézik el.

Nem ördöngösség.

Ha tudod melyik hónapban akartok utazni, hány napig, akkor

a repülőjegyet megtudjátok venni előre, akár olcsóbban is. A szállás olyan amit ti választok. Booking.com oldalon tudtok keresni.

Minden csak szervezés kérdése. Az utazási irodák ugyanezt csinálják csak te fizetsz érte amit ingyen is megoldható.

Nekünk utazási irodával mindenestül, költőpénzzel 3000 fontba került volna egy thai nyaralás, de mivel egyénileg oldottuk meg így mindenestől, költőpénzzel 1700 fontból megoldottuk.

2016. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha utazási iroda akkor csak a Neckermann.
2016. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsovel ertek egyet. Azzal a kiegeszitessel hogy van azert letjogosultsaga az utazasszervezonek de abbam az esetben ha olyan orszagba mennenk ahol azert nem art tisztaban lenni a helyi viszonyokkal kulonben sulyos arat fizethetunk erte. (Del Afrikaba keszulunk menni, na oda azert kisgyerekkel nem valoszinu hogy bevallalom a sajat szervezest.)

Indiába bevállaltam annak idején, mert fiatal voltam, nem bántam meg, 1000 euroból körbeutaztam Dél Indiát (repjeggyel, költőpénzzel együtt)... Ez utazási irodával a triplája lett volna.

De Kreta total biztonsagos, rengeteg utazasi forum van a neten ahonnan tudsz infot meriteni. Szallashoz pedig Tripadvisor meg Booking. Ha az itt fenn levo velemenyezesek alapjan valasztasz akkor konnyen elkerulhetoek a mindenfele forumokon megjeleno csalodott irasok tonkretett nyaralasokrol ahol a szallas nem olyan volt mint amire az utazasi irodaban befizettek es amilyen a katalogusban volt.

Amugy meg mi Almiridan voltunk (jo nekem anyosom ott lakik az is igaz) es rengeteg hotel, meg maganszallas van, jo szinvonaluak. Rengeteg taverna is van, akar minden nap mashol ehet az ember, egyreszt arban is olcsok, masreszt jo a kaja szinte mindenhol, hisz ebbol elnek. De egy sima giroszt is kapunk barhol gorog salataval 2-2es fel euroert, ami boseges, es nem kell a szallodai felpanzios menut eszegetni (ami vagy izlik, vagy nem... Kiveve ha all inclusive-ra mesz. De akkor meg szinte tuti hogy alig eszel jo izes helyi kajat mint egy tavernaban)...

Szóval csak azt tudom ajánljani, hogy szervezd meg magadnak (Wizz air ha jol tudom repul Chaniara), illetve charterjaratok ha nincsenek tele, a fenmmarado jegyeket sokszor ertekesitik. Igy nem kell azon gorcsolni hogy vajon csodbe megy-e az iroda es oda a nyaralas, oda mesz, akkor es olyan korulmenyek koze, ami akarsz es a penztarcat megenged. Meg jobban is jarsz mert tenyleg azt kapod amiert fizettel.

2016. jan. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi (is) a Neckermannal voltunk kint, és minden szuperül működött, de már évekkel ezelőtt.

Ma már egyikben sem bíznék meg.

2016. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi tavaly voltunk Krétán,és az INVIA-nál foglaltunk,minden rendben volt!

De igaza van az első hozzászólónak,jóval olcsóbban kijön ha te intézed!

2016. febr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!