Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A magyar állam valóban kötelez...

A magyar állam valóban kötelezi a szállodákat, hogy bibliákat tegyenek minden szobába?

Figyelt kérdés
Egy ideje egy hotelban dolgozom részmunkaidőben, és a profi kollégám, aki már régóta dolgozik az idegenforgalomban, azt mondta, hogy kötelező a szállodáknak bibliát tartani a szobákban, meg hogy valamit az értékelésükből levonnak, ha nincs. Ez utóbbit különösen nem értem, hogy ezt milyen szerv végzi, és milyen alapon használnak ilyen kritériumot. Már, ha tényleg így van.

2016. aug. 7. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Rovid leszek: nincs igy. Foleg allami szabalyozas, na az vegkepp nincs ra. Mellesleg mondjuk barmelyik arab orszagbeli vagy epp izraeli, azsiai hotel szerinted kotelezve van pont Biblia tartasara?
2016. aug. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen előírás, ez inkább hagyomány.
2016. aug. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Marhaság.

Az elmúlt két évben 9 szállodában szálltam meg ( legutóbb a múlt hétvégén). Egyikben sem volt Biblia.

2016. aug. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Az USA-ban biblia és telefonkönyv mindig volt a szobákban.
2016. aug. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Évente háromszor-négyszer utazom Magyarországra a munkám miatt, kb. húsz éve.

A legkülönbözőbb budapesti és vidéki hotelekben szálltam már meg, akár több napra is, de SEHOL nem volt Biblia a szobában.

Úgy látszik, ez egy újabb "urban legend".

2016. aug. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Béluska2016 ***** válasza:
0%

Én láttam már bibliát is...

De legfőképpen korán szokott lenni és nem a magyar szállodákban.

2016. aug. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ausztriában mindenhol van, nálunk csak elvétve.
2016. aug. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem
2016. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!