Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Tapasztalatok az amoma foglalá...

Zeeyo kérdése:

Tapasztalatok az amoma foglalásokról?

Figyelt kérdés
Sok mindenfélét olvastam az amoma által intézett szállásfoglalásról. A trivago gyakran földobja, mint lehetséges közvetítőt, de nem tudom, mennyire megbízható. Ha valakinek van tapasztalata, légyszi írja meg.

2016. aug. 10. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Sosem értettem ezeket a mennyire megbízható kérdéseket.

Mert mire számítasz, hogy kapsz egy találatot, kifizeted és amikor odamész, a pusztában találsz egy viskót?????????

Vagy azt várod, reklámozzák neked az oldalt, akkor majd megismered, és megbízható lesz?

Azok az oldalak, melyek naponta több tízmillió látogatót vonzanak, egyedül a bizalomra és a korrekt üzleti modellre építhetnek.


Igen, foglaltam az amománál, egyetlen trükkje van, a végén leakaszt emlékeim szerint 1500 forint foglalási díjat. De épp olyan, mint minden más szálláskereső oldal.

Megbízható.

2016. aug. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez olyannyira igaz, hogy épp most húzta le a rolót és maradtak emberek szállás nélkül, miközben fizettek érte. (Ok,m közben eltelt 3 év, de akkor is)
2019. szept. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!