Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Tudtok e olcsó, de kulturált...

Tudtok e olcsó, de kulturált szállást Bibionén?

Figyelt kérdés
Idén nyáron Bibione tengerparton szeretnénk nyaralni. 1 hét a terv.Apartman vagy Hotel 2 főnek. Eddig nem találtam elfogadható árat és két napja csak szörfözök a neten. 200 ezer ft körül soknak tartom, mert ott van még az utazás és a kaja. Kérek tippeket, hátha tudtok segiteni. Köszönöm! :)

2017. jan. 18. 09:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%

Pusztán kivancsisagból,aruld mar hol kerestel hogy te 200 alatt nem talaltal semmit??

Egyebkent amit ajanlanek:

Airbnb

Booking

Trivago

2017. jan. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%

Gandini, az olaszok nem olcsóak ám! :-)

Tudom, mert én is néztem szállást és bizony elég húzós... a múltkor tudtam volna olcsó repjegyet venni, de a szállás úgy megdobta volna az utazási költséget, hogy inkább lemondtam róla (október)


Az általad ajánlott oldalon pl. 7 éjszakára 2 főre a legolcsóbb szállás 215 ezer ft - igaz, augusztusra.

[link]

2017. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Itt egy csomó akciós:

[link]

2017. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*Bocs ezek már szeptemberi -utószezoni- árak.
2017. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Oké, gyönyörűen lehúztatok 0%-ra, de senki nem linkelt be olcsóbb szállást (2-es vagyok) Belerúgni a másikba megy, de megoldást mutatni az már nem.

Mivel a kérdező nem írt időpontot és emberek nagy része augusztusban veszi ki a szabadságot, így bocs, de nem októberi árakat néztem :D

Továbbra is várom a lehúzóktól az olcsóbb ajánlatokat.


Tessék, meg lehet nézni az árakat, ráadásul ez júliusi, 2 fő/7 éj.

[link]

2017. jan. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A booking.com sokat segitett. Ott tényleg nagy a választék.

Persze nyaralni nyáron mennénk vagyis jún.júl és aug-i időpontokat nézek. :D De a 150 ezer körüli már jobban elérhető összeg nekünk.

Minden választ köszönök!

2017. jan. 19. 08:38
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Én nem pontoztalak le,de tessék 6éjszaka augusztusra 140.000 mind két helyen,teljes lakás. Sőt mivel 4 személyesek, ezért ismerősökkel is össze lehet beszélni akár és akkor feleződik az ár.

2017. jan. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Elég gyakran járok Bibionéba ill. környékére. Normális szállást nehéz lesz találni olcsón főszezonban.

Amit belinkelt az előző ő nem egy hetet írt be, hanem csak 6 nappal trükközött, hogy olcsóbbnak tűnjön az előzőkhöz képest.


Felhívnám a figyelmedet, hogy nagyon drága a parkolás és a strandszerviz.

Jobban jártok, ha olyan hotelt kerestek, ami ezeket ingyen biztosítja.

Így lesz a drágább olcsóbb...

2017. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem trükköztem semmit,általában az egy hét az 6 éjszaka...
2017. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolok!

Nagyon köszönöm a válaszokat! Minden válasz hasznos volt! Csak azt nem értem hogy miért kell közben egymást csesztetni?!Én itt egy segitséget kértem, mert tájékozatlan voltam ebben a témában.Senkinek nincs joga sem engem sem a többieket csesztetni, degradálni!!

Találtam egy klassz szállást a booking.com-on. 164 ezer 6 éjszaka egy hétre és júliusban.

És lezárom a kérdésemet.

Köszönöm!

2017. jan. 22. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!