Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Magánszálláson (társasházi...

Magánszálláson (társasházi lakásból kialakított apartman, tlkp. Airbnb) le szoktátok venni a cipőt belépéskor?

Figyelt kérdés
Most rendezem be a lakást, amit szeretnék majd így kiadni, és nem tudom, mire számítsak... szőnyegek szempontjából pl. nem mindegy!
2017. jan. 30. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Le.. nem szívesen tapiscskolok magam koszban. Még akkor sem ha a "sajátom"...
2017. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Én nem szoktam levenni. Sok embernek kiadod, sokan megfordulnak ott, biztosan nem mernék mezítláb járkálni. Otthon, ahol tudom mennyire tiszta a padló ott igen, de ezt egy apartmanban nem. Viszek magammal papucsot, többnyire abban vagyok, de amíg ki nem pakolok, addig bizony cipőben.
2017. jan. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Melóhelyemmel szemben van ilyen úton kiadott lakás. Nem egyszer rendőrök voltak, mert az ifjú külföldi bérlők kissé kapatosan éjjel aprították a berendezést, meg egymást. Szerinted az ilyen vendég le fogja venni a cipőjét?
2017. jan. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha a lakás úgy néz ki, hogy nem lenne szívem cipővel betrappolni, akkor leveszem. Ha meg olyan, ahol nem szívesen veszem le, ott maradok cipőben vagy papucsban.
2017. jan. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én igen, de más kultúrák nem feltétlenül. Amerikaiaknak természetes, hogy otthon is cipőben vannak, japánok a bejárati ajtóban egyből leveszik és papucsot húznak.
2017. jan. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem lépek be más otthonába cipőben, szerintem illetlenség. Olyan helyre megyek, ami a képek, vélemények alapján elfogadható állapotban van. Szóval én még nem találkoztam olyan szállással ahol egyből húztam volna vissza a cipőt..
2017. jan. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokan leveszik, de sokan nem. Viszont mások is kiírják már a lakás bemutatásánál, ha elvárják.
2017. jan. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem baj, hogy a kérdezőt nem az érdekli, hogy ki, hogyan megy be a lakásba, hanem az, ha kiadja az övét, akkor a leendő lakók cipőben, vagy anélkül fogják használni?
2017. jan. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én papucsban mászkálok szállodában is.
2017. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!