Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Létezik, hogy hostel egy...

Létezik, hogy hostel egy éjszakára 23 ezer ft kb? Ennyiért már hotel is van.

Figyelt kérdés
Vagy valamit én értelmezek félre?
2017. febr. 16. 02:31
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Attol fugg, hol, melyik varosban, illetve a hostel minosegetol. Manhattanben vagy Parizs belvarosban pl teljesen normalis, hotelt ennyiert nem talalsz...
2017. febr. 16. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Mallorcán néztem,véletlenül akadtam ilyen hosteles oldalra,de kicsit meglepődtem az árakon! Ettől olcsóbb egy rendes hotel vagy apartman! Nem is értem,hogy van vendégük,már ha van! Ez kilőve részemről,az tuti! :)
2017. febr. 16. 12:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Hostelben is van szinte hotel minoseg. A kulonbseg talan annyi lehet, hogy pl egy hostelben vannak olyan extra szolgaltatasok, amik egy hotelben nincsenek, pl kozossegi ter vagy felszerelt konyha ahol fozhetsz. Bizonyos szolgaltatasok meg pont hotelekben vannak, hostelekben kevesbe (pl napi szobatakaritas, torulkozocsere, egyebek...)

Nyilvan sok fugg az elhelyezkedestol is. Spanyol udulohelyeken pl 3 csillagos alatt nem igazan erdemes hoteleket nezni, mert sokszor gyatra minoseguek (tapasztalat).

2017. febr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok hostelben vannak privátszobák is saját fürdőszobával, azok szoktak ennyibe kerülni. Ha megelégszel a hálótermi ággyal és a közös zuhanyzókkal, akkor tudsz olcsón megszállni.
2017. febr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a felvilágosításokat! :) Igen,láttam a hálótermi ágy olcsóbb,de az esetemben nem jó,nem egyedül mennék. Valóban az elhelyezkedése nagyon jó,szinte közvetlen parton van.Talán ha egyszer egyedül mennék,bevállalok egy ilyet! :)
2017. febr. 17. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!