Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hogyan működik ez?

Hogyan működik ez?

Figyelt kérdés
Foglaltam a közeljövőben egy napra szállást egy helyen, 9500 ért. Nem kellett előre kifizetni viszont meg kell érkezni este hatig, mert ha később érkezek és nem szólok törlik a foglalást. ha viszont törölték akkor még lehet arra lehetőség hogy keressenek egy másik szobát? Tuti hogy kell lennie szabad helynek
2017. febr. 27. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Es mi lenne, ha ez ugyben nem velunk, hanem a tulajjal kommunikalnal? Pl. "Udvozlom, nagyon sajnalom, lattam a 6 oras szabalyat, de a vonat miatt csak hetre tudok ott lenni, ha megoldhato. Elore is koszonom!". Nem pedig paraszt mod arra appellalni, hogy majd ok megoldjak, mer' kell lennie szabad szobanak, holott az egesz szitu a te hibad lenne, mert egyszeruen nem szoltal, pedig ok kertek keses eseten.
2017. febr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szóltam nekik de a bankkártya adatokat kérték azt meg nem adom meg
2017. febr. 27. 08:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Booking.com, foglalási feltételek: ha nem érkezik meg a vendég a foglalás napján este 6-ig, akkor az első estét "beterhelik" a kártyára, magyarul levonják az egy éjszaka összegét. Gondolom, ezt akarja elkerülni a kérdező.


Kérdező, vagy elfogadod ezt a feltételt és akkor megadod a kártya adatokat vagy nem és visszamondod a szállást még most.

Ezek a szállások általában olcsóbban foglalhatók - pont a fent említett okok miatt - a szállásadók így szeretnék kivédeni, hogy üresen maradjon a szobájuk, mert a vendég meggondolta magát.


Nem muszáj ezt a feltételt elfogadni - lehet úgy is szűrni a Bookingon, hogy hitelkártya nélkül - ebben az esetben viszont nagy valószínűséggel drágább lesz a szállásod... Valamit valamiért... :-)

2017. febr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!