Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Airbnb-n foglalt szállásnál...

Airbnb-n foglalt szállásnál hogy szoktad felvenni a kapcsolatot a házigazdával? Üzenni hogy szoktál a website-on keresztül vagy telefonálsz?

Figyelt kérdés
Azon a napon mikor átveszed a szállást vagy előző nap?
2017. júl. 1. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes a website-on keresztül bonyolítani mindent, mert akkor ha bármi zűr van, nyoma marad, hogy valójában mit beszéltetek meg.
2017. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és azért ennyire utolsó percre nem hagynám, legalább egy héttel utazás előtt letisztáznék mindent. Persze azon is múlik, hová mész, én még csak külföldön szálltam meg így. Itthon, pár órányi autózásra én sem tartanám fontosnak, hogy ennyire bebiztosítsam magam.
2017. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A pontos címet megadta de azt nem beszéltük még meg hogy hányra érek oda. Airbnb-n azt írta hogy 15:00 után lehet odaérni.

2-3 óra autóval, nem egy nagy táv.

2017. júl. 1. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Magyarország? Akkor hívd fel, az a legegyszerűbb.
2017. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet neki üzenetet küldeni az Airbnb oldalán is, a kiadók figyelik az üzeneteket. Feltétlen egyeztesd az érkezés időpontját, mert a legtobben dolgoznak amellett, hogy kiadnak szobát, nem ülnek egesz nap otthon, ez nem egy hotel.
2017. júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!