Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Egyiptomba voltam es nagyon...

Egyiptomba voltam es nagyon megtetszet Kint szeretnek dolgozni. Tud ajanlani valaki munkat kint? Dolgozotr mar valaki egyiptomban?

Figyelt kérdés

2017. aug. 31. 17:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Amugy nem butazni kellene.

Hanem ha nem tudsz segiteni akkor inkabb ne ide kommentalj.:)

Van ra nyomos okom miert epp oda akarok menni. Amugy csak minimum 2 evre mennek

2017. szept. 1. 10:20
 12/15 A kérdező kommentje:

De nem mindenki buta!Pl en egyetemistakkal voltam akik nagyon rendesek voltak vele fiuk lanyok

Ingyen varosokba mentunk kocsikkal . FO CELJA HOGY ELVEZZEM AZ UTAZAST es a jo emlekek!

2017. szept. 1. 10:23
 13/15 monen válasza:
28%
Bátran vágjál neki, ha úgy érzed oda kell menned!! Melót nem tudok, de azt tanácsolom, hogy nézz szét az állásközvetítőknél, illetve keress meg nálunk élő egyiptomiakat és talán az ő kapcsolataikon keresztül tudsz szerezni magadnak valamilyen pénzkereső elfoglaltságot Egyiptomban. Sok szerencsét :)
2017. szept. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
69%

"Amugy csak minimum 2 evre mennek" - nem maximumot akartál írni? Így szerintem nem nagyon értelmes a mondat.


Én is csak a turistaövezetet ajánlom, azt nem tudom, hogy munkát hogy lehetne ott szerezni. 1-eshez hasonlóan én sem értem, mit lehet szeretni a turistaövezeten és a történelmi helyeken kívül Egyiptomban úgy, hogy ott is éljen valaki. Nyilván te tudod, mi az a nyomós ok, ami idehozna (én itt élek), de elég nyomósnak kell lennie ahhoz, hogy élvezd a zsúfolt, zöldövezet nélküli, autófüstös levegőjű, poros, koszos környezetet. Kairóban persze van egy-két szép gazdag negyed, de az nyilván nem a te pénztárcádhoz való.

Ha nő vagy, akkor ráadásul egyéb veszélyekkel is számolnod kell.

2017. szept. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Kései Sirató ***** válasza:
65%
Ha meg akarsz halni.. Bármikor robbantanak, a közbiztonság katasztrofális.
2017. szept. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!