Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A booking.com nevezetű oldalon...

A booking.com nevezetű oldalon mennyi idő alatt bírálják el a véleményt amit írtam?

Figyelt kérdés
Hétfőn kaptam üzenetet, hogy értékeljem. Én megtettem, értékeltem, mivel rossz volt a szállás, ezért nagyon finoman, nagyon intelligensen, és őszintén véleményt írtam. Ma már szerda van, és a véleményem még mindig "feldolgozás alatt", két ismerősöm azt mondta, hogy már hiába várom, hogy megjelenítsék, azonban sokkal, sokkal durvább véleményeket lehet olvasni ennél a szállásnál, amit én írtam pedig egyáltalán nem durva, nem sértő, hanem őszinte, és építő jellegű lenne..
2017. nov. 22. 13:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Legutóbb Korfun jártam, és teljesen hétköznapi dolog volt, hogy gekkók rohangáltak a plafonon (is.)

(Amúgy családi házban lakom és napi szinten találni pl. pókokat.)

Te meg vered a nyálad és fontoskodsz két pók miatt a Bookingon és ezért akarsz lehúzni egy szállodát, amit pont azért vettél ki mert az volt a legolcsóbb??!

Kíváncsi lennék, hogy otthon is ilyen "igényes" vagy??

Pókok is csak előzetes bejelentéssel jöhetnek hozzátok. Igaz?

2017. nov. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk szállodai szobát illik naponta takarítani, és akkor nincs pók. Ha pók van, akkor nem volt kitakarítva. És azért nem Kolumbiáról beszélünk, ahol ez természetes, hanem egy európai városról.
2017. nov. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Akik szidnak azért, mert kiakadtam a két pók miatt, azok eléggé kihagyták azt a részt, hogy törött volt az ablak, egy zacskó lógott a fán, amelyben emberi ürülék lehetett. Egyébként, köszönöm a kérdést, én eléggé igényes vagyok, és még sosem jelent meg pókháló a lakásomban, rendszeresen takarítok, ráadásul, ha én adnék ki egy szobát, akkor eléggé figyelnék a tisztaságra, és a rendre, ez egy alap normális embereknél. És nem, nem vagyok mazoista, legtöbb komment pozitív volt, viszont az ott tartózkodásom után újra néztem kommenteket, és valahogy több negatív volt.
2017. dec. 7. 14:05
 14/18 A kérdező kommentje:
És a tudálékoskodó, mindenbe belekötni akaró kommentelőnek még külön üzenném, hogy hol olvastad, hogy nagyon olcsó volt? Pont nem volt olcsó, és ennyi pénzért elvárnám, meg úgy alapból, hogy olyan szobát adjon már ki egy szálloda, ami lakható, és az ember ne okádja el magát, illetve említettem, hogy még ezeken kívül is voltak "apróságok", de ha ennyire véded ezt a szállást, akkor nyugodtan menj oda, tölts ott pár napot, és megnézném, mennyire lenne őszinte a mosolyod.
2017. dec. 7. 14:09
 15/18 anonim ***** válasza:

"egy zacskó lógott a fán"


...és ezért jelented a szállodát?!

Észlény.

2017. dec. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Úgy látszik képtelen vagy tovább olvasni. De ide is leírom mégegyszer, egy zacskó lógott a fán, amelyben emberi ürülék volt, és a kilátás pont erre a zacskóra nézett. Szerintem gondolkodj el ezután magadban, hogy ki is az igazi észlény, és tudom ajánlani, hogy menj el egy szállodába, ahova egyébként ilyen speciális kérésbe be is írod, hogy te szép kilátást szeretnél, majd ez fogad a helyen, ja és az az ember ürülékes zacskó a szállodai szobákból volt kilökve, simán eltudták volna takarítani, ha lett volna bennük ennyi igényesség. Kezd egyébként nagyon gyanús lenni, hogy ilyen sok kommentelő véd egy ennyire igénytelen helyet, lehet nektek ez megfelel, de szerintem egyébként nem kéne ezt híresztelnetek.
2017. dec. 10. 16:11
 17/18 A kérdező kommentje:
"Feljelentgető"? Senkit sem jelentettem fel, de téged már zaklatásért lehetne. Figyelj, nem fogom az energiáimat rád pazarolni, ha nem érted, hát nem érted, hülye maradsz, ennyi a te bajod. Nézd meg szépen az alapvető kérdést, és rájössz te is, hogy az alap választ amit szerettem volna már réges régen megkaptam, én ezen már bőven túl lendültem, sokkal nagyobb problémák vannak az életemben mint, hogy egy ilyen hülyével mint te veszekedjek. De azért irigyellek, hogy neked ez a legnagyobb gondod, és ennyi időd van, hogy a kérdésem alatt így cirkuszolsz.
2017. dec. 13. 11:32
 18/18 A kérdező kommentje:
Tudományos tény egyébként, hogy akinek pocsék élete van, nincs senkije, nincs munkája, nincs élete az szokott jönni ide kommentháborúzni. Barátom, neked biztos ez az egy elfoglaltságod van az életedbe. Ha még erre is vissza írogatsz, csak az igazamat bizonyítod majd. :D
2017. dec. 13. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!