Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha foglalok egy 1 ágyas...

Ha foglalok egy 1 ágyas szobát 2főre és az legyen 5000ft akkor fejenkent 5k vagy csak siman 5k?

Figyelt kérdés

2017. nov. 30. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ágyas szobát te hogyan is foglalsz két főre?
2017. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Gondok vannak a matematikával? 1 db 1 ágyas szobába, csak 1 fő lehet.

Tehát vagy 2 db 1 ágyas szobát foglalsz, vagy 1 kétágyast.


De felőlem foglalhatsz 2 szobás ágyat is. :D

2017. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
:D :D
2017. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

A sok panelproli láthatóan nem tudja, hogy jónéhány hotel több embert is beenged egy szobába, mint ahány ágy van, az, hogy a többlet hol alszik már egyéni szocproléma.

Tehát ha csak külön nem kötik ki, hogy fejenként 5000Ft, akkor jellemzően a szobáért fizetsz.

2017. nov. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

" panelproli láthatóan nem tudja, hogy jónéhány hotel több embert is beenged egy szobába, mint ahány ágy van"


Átadom uraságának azokat a hoteleket. :D

Bár nincs a szótáramban a panelproli szó (nem értem mit jelent).

2017. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Talán, ha egy szálláskereső oldalra menne a kérdező, akkor egyértelmű választ kapna!

Szokásosan Ft/éjszaka/fő formátumban adják meg. A franciaágy fizikailag hiába egy, két ágynak számít.


Az 1 szoba/1 ágy/2 fő inkább a szürke-, illetve a feketegazdaságra jellemző. Szobáztatásnak hívják és inkább óradíja van.

2017. dec. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyok sem proli, sem oanellakó, de ha így is volna, nem igazán érezném dehonesztálónak, még ha az igen paraszt hozzászóló annak is szánta. Értelmes szállás nem ad ki több főre szobát, mint ahányan ott kényelmesen elférnek. Igen, magam is aludtam Alfamában olyan helyen, ahol négy főre adtak ki egy háromfős szobát, de ott nem is fizettük ki az előre megbeszèlt árat, mert finoman szólva sem hozta így az elvárt színvonalat a hely.
2017. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
es ha párommal megyek es 1egyban akarnank aludni?
2017. dec. 1. 13:16
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor újra, de már leírták: a szállásiparban az ágyak száma a fekvőhelyek számával azonos, azaz egy franciaágy kétágyasként vagy duplaágyasként lesz feltüntetve.
2017. dec. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"sok panelproli láthatóan nem tudja, hogy jónéhány hotel több embert is beenged egy szobába, mint ahány ágy van"


Ja, biztos én vagyok a proli, hogy nem sóherkedek ilyeneken... :D

2017. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!