Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A Maldív-szigetek melyik...

A Maldív-szigetek melyik részén érdemes szállást foglalni? Milyen infókat tudtok még? Mennyibe kerül kb egy ilyen út?

Figyelt kérdés
Mindent szeretnék tudni!!! Szeptemberben szeretnénk menni

2018. márc. 28. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Google a barátod, de javaslom ne utazz saját szervezésben, hogyha rákeresni sem bírsz..
2018. márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 D. Brasco ***** válasza:
22%
Ahogy az első írja.....illetve ha egy ilyen hellyel kapcsolatban komolyan felmerül a mennyibe kerül kerdes,akkor ez nem neked valo desztinacio!
2018. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Olyan emberek válaszaira lennék kíváncsi, akik már voltak ezen a helyen, nem pedig csak otthon a fotelból próbálnak okosak lenni.

Úgy gondolom nem azt kérdeztem h javaslod e h odamenjek. Azt pedig megkèrdezhetem h masnak mennyiből jött ki az út. Köszönöm az értelmes kommenteket...

2018. márc. 28. 17:13
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
ertelmetlen kerdesekre nem lehet ertelmes kommentet adni
2018. márc. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Normalis kerdest tettem fel...
2018. márc. 28. 18:29
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Bírom az ilyen és ehhez hasonló kérdéseket. Főleg mikor a kis 16 évesek teszik fel, "Az XY szigetekre akarunk menni a barátommal mennyibe kerül?"


Na a másik meg a prolik. Amikor itt álmodoznak aztán egy forintjuk sincs.

2018. márc. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Irigység lvl vegtelen haha
2018. márc. 29. 12:10
 8/10 D. Brasco ***** válasza:
0%

Mégis mire legyünk irigyek?Arra hogy ennyire lusta és/vagy életképtelen vagy hogy rákeress a repjegyre/szállásra stb.......

Azt meg külön bírom mikor az ilyen sértődött szerencsétlenek előadják ezt a pökhendi stílust,meg egy mondatomból megállapitják hogy sosem jártam ott.....

2018. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha jartal volna ott, akkor tudnal olyan tanacsokat adni, amit nem lehet megtudni abbol ha rakeresek a neten, errol szolt a kerdesem is, na mindegy😂😂😂
2018. márc. 29. 15:44
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Na mit nem lehet megtudni a neten?
2018. márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!