Kezdőoldal » Utazás » Európa » Montenegrói nyaralással...

Montenegrói nyaralással kapcsolatban valakinek tapasztalat élmény?

Figyelt kérdés
2015. júl. 10. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem Montenegrót, csodálatos hely. Egyetlen dolog miatt hanyagolom évek óta, hogy rendkívül nehéz elérni.

Mehetsz autóval vagy vonattal annyi pénzből, amennyiből két óra alatt elrepülhetsz hasonló szépségű tengerpartokra.

Akkor meg mi a fenének utazol annyit???

2015. júl. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem annyira szeretem. Az egyetlen pozitívuma az, hogy olcsó, de pl Görögország is olcsó, és a sokkal szebb szerintem. (persze van kivétel - pl. a Olymposzi riviéra)

A tenger hideg, különösebb látnivalók nincsenek. A part nyilván városfüggő. Igalo borzasztó, Žanjice viszont nagyon szép. Amit még kifejezetten szeretek az a Crvena plaža (Vörös strand), és a Kraljičina plaža (Hercegnő strandja).

Egyébként 4x nyaraltam Montengeróban, 1x Igalóban, 1x Sutomore-n, 2x Šušanjban.

Amiről mindenképpen lebeszélnélek az Igalo, viszont a mellette lévő Herceg Novi szép (de drágább is), és a partja is sokkal szebb. Sutomore sem nyűgözött le. Šušanj nem rossz.

Ha esetleg még egyszer ellátogatnék Montenegróba, akkor Tivatot választanám.

2015. júl. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!