Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Miért szokás szálláskeresőkön...

Miért szokás szálláskeresőkön foglalni, ha a hotel hónlapján olcsobb?

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig olcsóbb. Sőt.
2018. júl. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én mindig ellenőrzöm és még soha nem találtam olcsóbbat. Néha olcsóbb reggelivel a szoba, mint a hotel oldalán reggeli nélkül.
2018. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
De, most már érdemes megnézni a hotel honlapját is, mert van hogy olcsóbb. Régebben még nem így volt, de engem már ért így meglepetés.
2018. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Még sosem találtam drágább árat a csomagajánlatok között a honlapon, mint a szálláskeresőkön. Sőt! Ráadásul a törzsvendég kedvezmény is csak a honlapon történő foglalással elérhető.
2018. júl. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 jonyka válasza:

Leginkább kényelmi szempontból... Nemegyszer ajánlotta az illető szállásadó, hogy következő alkalommal inkább foglaljak telefonon, mivel úgy mindkettőnknek olcsóbb lesz, s ezt ki is próbáltam egyszer-kétszer, igaz ez.

Persze, hogy olcsóbb, mivel a szálláskereső portálnak is kell fizessen a szállásadó egy-egy sikeres foglalásnál.

2018. júl. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már olcsóbb mint az apartman?

Vannak akik elmennek nyaralni nem szeretnének főzni ami meg van oldva a hotelben, apartmanban magadnak kell főznöd.

Valamint a hotelben lehet medence is ....

2023. szept. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikor a hotel hónalján olcsóbb, akkor foglalj ott. Ne foglalkozz a szakácsokkal.
2023. szept. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!