Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mit tehetek ha csak 1 éjszaka...

Mit tehetek ha csak 1 éjszaka kell?

Figyelt kérdés

Foglaltam egy vendégházba 2 éjszakát, de valószínű csak 1-re lesz szükség.

Ma foglaltam, ma utazom is. Ha bejelentkezéskor jelzem, hogy 1 éjszaka kell, számíthatok rá, hogy elengedik, vagy ki kell fizessem a 2 éjszakát?

Köszi.


2018. okt. 17. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mármost szólj oda, hogy tudjanak tervezni a plusz egy nappal, mert lehet fél óra múlva valaki foglalna, és akkor nem éri kár a szállót.


Semmiképpen ne ott találd ki, mert kifizettetik.

Hiszen ha nem szólsz, akkor aki ma ment volna nem fog kapni, mert azt hiszek 2 napig foglalt a szoba.

2018. okt. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Ilyenkor már nem fizetnek semmit vissza.
2018. okt. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Te foglaltad a két éjszakát szabad akaratodból.

Ha lefoglaltad így, te vagy a bolond. Ha a szállásadó elengedi a pénzt, ő még nagyobb bolond tenálad is.

2018. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szólj nekik most, hátha véletlenül ki tudják adni másnak. Ha nem, nyilván kifizettetik, hisz te foglaltad le, miattad marad üresen...

El nem tudom képzelni, miért engednék el, ha ilyen későn mondod vissza.

2018. okt. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam később vissza. Ma foglaltam délelőtt, délután mentem volna.
2018. okt. 17. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!