Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Airbnb-n hány véleménytől...

Airbnb-n hány véleménytől érdemes foglalni?

Figyelt kérdés
Eleve vannak fenntartásaim, gyerekkel megyünk, de rendes aparmant (booking.com) már alig találok. Hány véleményezéstől komolyan vehető egy szállásadó? Egyéb tapasztalatot is várok, ha van. Köszönöm!

2018. okt. 19. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs aranyszabály erre. Volt olyan is akinek huszon pozitív értékelése volt, aztán meg az utazás napján lemondta. Volt olyan is hogy kényszerből olyannál foglaltam akinek nem volt értékelése és teljesen pozitív volt. Igazából pénzt nem bukhatsz, csak nyilván kellemetlen hogy néha az utolsó pillanatban kell áttervezni a dolgokat. De ez az ára ha olcsón akarsz utazni.
2018. okt. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1-es egyáltalán nem olcsó, lakást bérlünk nem szobát és mivel gyerekkel megyünk teljesen megbízható szállásra van szükségünk
2018. okt. 19. 14:34
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja és a pénz egy részét előre kell utalni, így természetesen azt is bukhatom, de remélem, hogy azért ennél megbízhatóbb az airbnb.
2018. okt. 19. 14:35
 4/11 anonim ***** válasza:
jól van okoska ügyes vagy :D
2018. okt. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt velük dolgom ( maradok a booking.com-nál) de több ismerősöm inkább panaszkodott az Airbnb-ra..Én mindenesetre elokvasnám az értékeléseket, és ha mondjuk 5 ember már panaszkodik, akkor az már nem érdekelne.
2018. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Pénzt bukhatsz is meg nem is, ez attól függ mik a visszamondás feltételei, meg hogy mennyire korrekt a szállásadó. Azon kívül, hogy töviről-hegyire átböngészed az oldalát vedd fel vele a kapcsolatot, váltsatok pár üzenetet (de csak az airbnb rendszerén keresztül!), így talán jobban el tudod dönteni, hogy foglalj-e nála. Dolgoztam egy ideig az airbnb ügyfélszolgálatán, akkor ezt tanácsoltuk mindenkinek, aki bizonytalan volt.
2018. okt. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%

Amúgy a TELJES összeget előre kell fizetni, de az akkor még csak az airbnb-nek megy, nem a szállásadónak.


Előző voltam

2018. okt. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%

"mivel gyerekkel megyünk teljesen megbízható szállásra van szükségünk"


ja, gyerek nélkül a pöcegödör is megfelel?

2018. okt. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%

> és mivel gyerekkel megyünk teljesen megbízható szállásra van szükségünk


Aha. Akkor ne utazz. Ilyen állat nincs.

2018. okt. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

6-os

gondolom, csak egy-két hetet dolgozhattál ott, esetleg kevesebbet... A pénz nem megy az Airbnb-nek, sem a Trivagonak, sem a Booking-comnak - hanem mindig a szállásnak. Ezek közvetítő-cégek, utólag kapnak jutalékor az oldalaikról kiközvetített vendégek után, pl. a Booking egy 50 eurós éjszaka után 6 eurót számláz utólag.

Sokat számítanak a vélemények, már 6-8 vélemény után biztosra mehetsz. Sokkal jobban "jellemez" az ára, minél drágább, annál jobb. Egy tanács: apartmanra keresve szűkited a találatok számát, keress ágy-számra. Ha 3 gyermekkel mentek, akkor 5-6 ágyas "szobát" keress, az eleve apartman lesz.

2018. okt. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!