Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Tényleg nem lehet ennél...

Tényleg nem lehet ennél olcsóbban nyaralni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátommal szeretnénk végre elmenni 1 hétre külföldre nyaralni kettesben, de olyan elképesztő árak vannak, hogy az hihetetlen. Több barátnőmtől hallottam, hogy ők kifogták tök jó áron vagyis viszonylag jó áron a nyaralásokat, 100 ezer/fő volt mindennel együtt, repülőjegy, all inclusive-s szállás stb.

Ezen felbuzdulva én is el kezdtem keresgélni és kivétel nélkül mindenhol 180-190/főtől kezdődnek a szállások, ami all inclusive és minden benne van (repülő, transzfer stb)

Komolyan nem lehet 400ezer Ft alatt megúszni egy egy hetes nyaralást?? Én nem értem ki hol talál ilyen 100 ezer/fős utazásokat, de én még csak hasonlót sem találok sehol. Néztem már május elejét, közepét, végét meg júniust, hisz ugye július-augusztusban általában minden hotel drágább, de semmi. Ha valahol találtam olyat, ami 130 per fő, akkor rámentem és tovább részletezték, hogy ebben ez meg az meg amaz nincs benne és végül is mindennel együtt 200 ezer per fő lett...

Ti hol szoktatok foglalni és mennyibe kerülnek ezek az utak? Tudtok pár tippet adni? Köszi előre is.


2019. jan. 16. 15:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szervezd magadnak, màris nincs benne az utazàsi iroda haszna...
2019. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Meg lehet oldani, csak az a kėrdės hol, mivel mentek, hol akartok megszállni, mit ennėtek ill programok.

Mert egy hetes bringatúra vadkempingel (ok ez intenzív nyaralás) olcsóbban kijön.

2019. jan. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Én nem csomagot és nem all inclusive ellátást keresek, hanem megszervezem szépen magamnak. Hopp itt egy jó repülőjegy, amott egy olcsó, de jó értékelésű szállás, aztán helyben többnyire találok értelmes éttermeket vagy ha nincs reggelim se, pékségeket, kávézókat. Többet is tapasztal így az ember, mintha bezárkózna egy turistahodályba, ahonnan egy hétig ki sem jön.


És természetesen nagyon nem mindegy, hová mész. Nyilván érdemes az alacsonyabb árszínvonalú országok között nézelődni, tehát mondjuk Albánia, Bulgária, Románia, Ukrajna, Grúzia tengerparti üdülőhelyei között szemezgeztni.

2019. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
8%

Kérdés, hogy hova akrsz menni.

DE májusban és Juniusba se akarjál sehova se menni itt europába az már a szezon eleje, ennyi pénzböl már nem kapsz igen olcso dolgot.


Menj most Mallorcara, 17 fok volt elözö héten, és a repjegyek és a szállások is nagyon olcsóak.

2019. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
0%
Lakóbusz bérlés, és irány Horvátország!
2019. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Spanyol, Görög, Olasz, Török, Portugália, Ciprus, Málta. Ezeket néztük eddig kb. Mindenképp ezek közül szeretnénk valamelyik országba menni és mivel én már voltam többször nyaralni családdal, tudom h elég sok pénz megy el a kajára, épp ezért választanánk all inclusive-t. Ha már nyaralni mennénk, akkor tényleg nem akarnánk önellátást, hogy ott is nekünk kelljen gondoskodni a kajáról.

És repülővel mennénk. Azért néztem utazási irodákat, mert ott minden egyben van, csak bazi drága.

De néztem úgy is h magunk keressük ahotelt, mi foglaljuk külön a repjegyet. Úgy se volt olcsóbb. 1 hetek all inclusive-n 230 ezernél kezdődnek és akkor nincs benne repjegy, ami szintén volt 80-90 ezer is.

2019. jan. 16. 17:43
 7/18 anonim ***** válasza:

Aha, ezek szerint a nyugati turisták által kedvelt nyaralóhelyekre vàgytok, de keleti árakon. A felsoroltakból legfeljebb Törökország a kivétel. Komolyan mondom, ha olcsón akarsz jót nyaralni, akkor keress egy jó repjegyet Kutaisiba, onnan már bagóért elvisz a marsrutka vagy a vonat Batumiba és a szállás sem lesz drága, az éttermek meg főleg nem. Isteni jó a helyi konyha, barátságosak a helyiek, az infrastruktúra megfelelő és a közeli hegyvidék számtalan látnivalót rejt.


Ennél kicsit macerásabb Albánia, mert Durres ugyan gyorsan elérhető az állandóan olcsó tiranai járattal, de nem egy különösebben szép hely. El kell inkább buszozni Sarandëba, ami azért egy többórás móka. De ott megint csak úr vagy.

2019. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy minek akarok nyaralni, ha nincs ra pénzünk?! Egesz pontosan hol mondtam olyat, hogy nincs? Sehol, szimplán drágállok egy hetert majd fél milliót és ha meg lehet úszni olcsóbban, nyilván azt választja az ember! És mivel többektől hallottam már, hogy kihoztak egy ilyen jellegű nyaralást 200-230 ezerből, ezért gondolom, hogy van olcsóbban is, pláne fel évvel előtte. Nem tudtam, hogy itt már kérdezni sem lehet.. Se azt, hogyha az ember szeretne spórolni kicsit bizonyos dolgokon, akkor az már csóró, aki ugyan minek él egyáltalán.
2019. jan. 16. 23:38
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

"Több barátnőmtől hallottam, hogy...100 ezer/fő volt mindennel együtt, repülőjegy, all inclusive-s szállás stb."


Bocs, de miért nem a barátnőidet kérdezed meg??

2019. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Oktogonnál volt egy utazási iroda, ahol voltak last minute utak. Bementem szabi előtt és mondtam az ügyintézőnek, hogy nézzen valami akciós utat, mindegy hova. Így voltam Egyiptomba 100ezer Ft /fő áron 5*szállodában, all inclusive.
2019. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!