Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Tényleg nem lehet ennél...

Tényleg nem lehet ennél olcsóbban nyaralni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátommal szeretnénk végre elmenni 1 hétre külföldre nyaralni kettesben, de olyan elképesztő árak vannak, hogy az hihetetlen. Több barátnőmtől hallottam, hogy ők kifogták tök jó áron vagyis viszonylag jó áron a nyaralásokat, 100 ezer/fő volt mindennel együtt, repülőjegy, all inclusive-s szállás stb.

Ezen felbuzdulva én is el kezdtem keresgélni és kivétel nélkül mindenhol 180-190/főtől kezdődnek a szállások, ami all inclusive és minden benne van (repülő, transzfer stb)

Komolyan nem lehet 400ezer Ft alatt megúszni egy egy hetes nyaralást?? Én nem értem ki hol talál ilyen 100 ezer/fős utazásokat, de én még csak hasonlót sem találok sehol. Néztem már május elejét, közepét, végét meg júniust, hisz ugye július-augusztusban általában minden hotel drágább, de semmi. Ha valahol találtam olyat, ami 130 per fő, akkor rámentem és tovább részletezték, hogy ebben ez meg az meg amaz nincs benne és végül is mindennel együtt 200 ezer per fő lett...

Ti hol szoktatok foglalni és mennyibe kerülnek ezek az utak? Tudtok pár tippet adni? Köszi előre is.


2019. jan. 16. 15:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
3%
Hát akkor jó drágán voltál, ezt a feléből is ki lehet hozni, mint 100 ezer/fő.
2019. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%
Mesélj kérlek. Okos tojás, te mennyből hoztad ki?
2019. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
4%

Hát okostojás mesélek. 45 000ft-ból hoztam ki hurghadát /fő. 5 csillagos ólinkluzív repjeggyel eggyütt. De nemrég ugyanígy repjegy 5 csillagos meg ólinkluzív 66000/fő-ért láttam.

Szóval 100/fő az nagyon sok, téged nagyon átvertek.

2019. jan. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%
Ezek után egy kérdésem van. Olyannal nem találkoztatok akinek még fizettek is , hogy elvihessék valamelyik fullos helye?
2019. jan. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%
Az a 100 ezer Ft, illetékekkel és vizummal együtt volt. Eltudom képzelni, hogy aznapi indulással van ultra last minute utazás. Én is láttam annak idején a Deák téri Görög utazási irodában, Kréta repülővel 20 ezer Ft, de aznap kellett volna utazni. Van ilyen. Egyébként megnéztem az Egyiptomi utamat, most 350ezerért van.
2019. jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A 7-es válaszolóhoz hasonlóan én is tudom ajánlani Grúziát, azon belül is Batumit. Van tengerpart, sokkal olcsóbb, mint a nyugati célpontok, és egy kicsit különbözőbb kultúrát is meg tudtok ismerni. Ha olcsó utazásra vágytok, szerintem mindenképpen nézzetek körül az intravel.hu-n, én is azt szoktam olvasgatni ötletekért, szerintem biztosan lesz olyan, ami nektek is tetszik.
2019. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Dràga kèrdező, akkor mièrt nem kèrdezed meg a baràtnőidet, hogy ők hol, melyik irodànàl, mit foglaltak? És főleg mikor, ès milyen szàllodàba? Mert ha ennyire tudjàk a tutit, akkor talàn veled is megoszthatnàk.


Azt màr nyilvàn nem mondjàk, hogy esetleg főszezonon kívül voltak (màjus végètől a legtöbb helyen màr robbannak az àrak), hogy esetleg volt ami nem volt benne az AI-ben, hogy esetleg valami ótvar szàllodàban voltak, ami képen ugyan szépen néz ki, de valójàban azért elèg lepukkant, de azt màr ciki lenne elmondani, hogy az AI keretében 1 hétig ugyanazt a 3 fajta silàny minőségű, íztelen kajàt kapod aminek semmi köze a helyi konyhàhoz.

130-150 euro egy hétre / fő nagyonis baràti àr egy AI ellàtàsos, repülős útra. Mondjuk kérdès, mennyire vagytok finnyàsak, ennyi pénzből inkàbb az arab orszàgokban, esetleg Bulgàriàban jön ki egy jobb minőségű szàllàs (itt viszont minimum 4 csillagos az ajànlott, a 3 vagy az alatt azèrt nagyon lutri, kifoghattok jót, de lehet hatalmas csalódàs is - pl csótànyos, penèszes szoba, szàlloda előtt forgalmas út amin àt kell menni, hogy lemenj a partra, stb...).

Spanyolorszàg, Görögorszàg, Portugàlia esetében màr jobbak a standerdek, a 3 csillagos hotelek rendben vannak viszonylag, nagy luxust ne vàrj de töbnnyire tiszta. Mondjuk az AI-ben itt sincs benne nagyon sok minden, de legalàbb helyben viszonylag olcsóbbak a dolgok, persze kèrdès, hogy melyik part, melyik rèsz. Zakynthos nyilvàn mindig dràgàbb lesz, mint Sarti vagy Paralia...

Olaszorszàg ugyanez, nagyon nem mindegy, hogy Szicília, Amalfi vagy Bibione az úticèl, ès Olaszorszàg vagy Franciaorszàg bizony màr a legdràgàbbak közè tartozik.

A baràtnőid mikor legközelebb mesélik, akkor ugyan kérdezd màr meg őket, hogy :

- pontosan mikor, hol voltak

- mit tartalmazott az AI, fizettek-e pluszban valamièrt

- hàny csillagos volt a szàllàs

- valójàban a befizetett pènzen túl mennyit költöttek helyben


Az àltaluk megadott vàlaszok alapjàn pedog iràny a Tripadvisor, bepötyögöd szèpen a szàllàs nevèt, ès elolvasod a vèlemènyeket, ekkor màr reàlis képet kapsz az egèszről.


Aztàn eldöntheted, hogy mi az amit a komfortzónàd elbír, ès mi az amit nem, ès meglàtod azt is, hogy valóban annyi e az annyi.


De szerintem is Nyugat Európàn belül a megadott időben ennyièrt talàlni olyat, ahol nem egy lyukban laksz, ès az ellàtàs is rendben van, meglehetősen necces, még a keleti rèszen is, plàne repülővel. De mindig meg lehet próbàlni.

2019. jan. 21. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, előző voltam, javítok pàr dolgot :

130-150 ezer forintra gondoltam

és az àltalad megjelölt célorszàgok tekintetében.

Törökorszàg, Bulgària, Albània, Tunézia, Egyiptom olcsóbb. Grúzia meg mèginkàbb.

2019. jan. 21. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!