Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha nincs munkám és a tb-t sem...

Ha nincs munkám és a tb-t sem fizetem és nem is veszem igénybe a komoly társadalom "biztosítást" akkor tartozni fogok a navnak?

Figyelt kérdés
Egyébként az évek alatt kevésszer dolgoztam és amikor nem volt bejelentett munkám nem is fizettem magamtól soha a tb-t és nem is mutatta a nav,hogy van tartozásom. Meg is néztem és minden rendben volt. Társadalom biztosítás ez az igaz. Biztosítják a társadalmat arról,hogy rövid időn belül bele fog dögleni a rabszolgaságba.

2019. aug. 22. 23:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
36%
Amugy van egy honlap amin meg lehet nézni mekkora tartozásod van, csak kb 3 az menüpontot keresztül egy idióta felületen lehet megtudni mindezt. Kb 2-3 perc Google után meg lehet találni pontosan, most nem ugrik be mi az.
2019. aug. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
#11 jó lenne tudni melyik oldal ez :)
2019. aug. 23. 00:20
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem ez az?


[link]

2019. aug. 23. 00:21
 14/19 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező: amikor a tudatlan proliság magabiztossággal párosul :D an nem, nem az az oldal.
2019. aug. 23. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos nem sokkal , pedig jó lenne. A baj hogy megoregszel megbetegedsz. És akkor elmész az orvoshoz. Ezt fogjuk mi kifizetni ergo lopsz tőlünk.

Még azt az önkéntesen fizetendő pár ezer forintot is keveslem tekintve hogy én meg 37500 ftot fizetek.

2019. aug. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
66%

Oké, tehát a kérdés nem az, hogy kell-e majd fizetned, csak nem akartál azzal indítani, hogy szar a rendszer, blablabla.

Akkor fogod látni a tartozást, ha előírják. A Nav időnként szolgáltat adatot a neak felé, majd ott kibukik és előírják.

2019. aug. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%
11, nem tudja megnézni, mert ha nem szólították fel, meg nem írtak elő eü szólj járulékot.
2019. aug. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Azt hiszem meghagyom nektek ezt az oldalt.
2019. aug. 23. 09:28
 19/19 anonim ***** válasza:
A KGFB-t sem csak akkor kell fizetni amikor összetörsz valakit...
2019. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!