Kölcsön visszaadása?

Figyelt kérdés
Egy ismerősünk szeretné a kölcsönét visszaadni, viszont apám már elhunyt. Anya pedig nem használ bankkártyát sem és számlája sincs. Így az enyémre fogja utalni. Ha beírja a közleménybe, hogy "tartozás visszafizetése" és úgy küldi akkor az rendben lesz? Vagy nekem azzal lesz még dolgom?

2019. szept. 4. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
h privátban tartozik akkor szépen írjatok alá egy papírt és kész
2019. szept. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt én értem, csak ha random utal a számlámra milliókat akkor az fura lesz a navnak.
2019. szept. 4. 09:51
 3/4 A kérdező kommentje:
csak ha van egy ellenőrzés akkor lássák, hogy egy tartozás lett visszautalva és nem pénzmosás vagy valami.
2019. szept. 4. 10:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Pusztán egy közleménytől még nem fog "hasraesni" a NAV, ugyanúgy vizsgálódhatnak.

Nem derül ki, hogy annak idején a kölcsönadásról született-e papír - ha igen és meg is találjátok, akkor az úgy már sokkal "szerencsésebb" dolog.

2019. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!